Jump to content
Dogomania

Ajlon1989

Members
  • Posts

    27
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajlon1989

  1. No własnie! ;) Czekamy na fotki =] Luizko mam jeszcze takie pytanie, bo z tego co wczyczytalam zaczelas studiować zaocznie ale przenioslas sie na studia dzienne, czy tak juz zstalo czy ja cos pomieszalam? :razz::razz:
  2. No to życze powodzenia i wielu skucesow w karierze wystawowej Mandalki :loveu:
  3. [quote name='Kamila']No o teraz juz widze...ja chyba za szybkie tempo przybralam w nauce tego slalomu :evil_lol: Bo ty widze nagradzalas na poczatku kazde osobne przejscie ciasteczkiem a ja moze po 4-5 przejsciach dawalam nagrode :roll:[/quote] hehe :evil_lol: ja dokladnie tak samo, zbytnio niecierpliwa jestem ;d trzeba to zmienic bo w końcu jak mawiał Monty Roberts: "Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu , to jego najwazniejsza częscią jest ta od zera do jednego." ;) Filmiki wszystkie są swietne, widać Mandala bardzo pojętna jest i w mig się uczy... :) A ja Ci skrycie zazdrosze bo od dawna marze o Belgu, ale trzeba poczekać aż dorobie sie wlasniego mieszkania :roll:
  4. Ajlon1989

    Kącik koniarzy

    Ja tez się witam :) Końmi zafascynowałam się już 8 lat temu, wtedy tez zaczęłam jezdzic. A od poltora roku pracuję w stajni, która należy do Łódzkiego Stowarzyszenia Hipoterapeutycznego :) Przedstawiam kilka z nazych koni: [IMG]http://img209.imageshack.us/my.php?image=img0878cp6.jpg[/IMG]Mela i Cześnik [IMG]http://img140.imageshack.us/my.php?image=img0878cf4.jpg[/IMG] [URL]http://img140.imageshack.us/img140/8895/img0878cf4.jpg[/URL] Konie hipoterapeuci - Ceramik, Myszaty i Wicek [URL]http://img509.imageshack.us/img509/5632/img0884gj7.jpg[/URL] Gastor [URL]http://img527.imageshack.us/img527/4594/img0920kz8.jpg[/URL] [B]Galea, Gastor ;)[/B] [URL]http://img527.imageshack.us/img527/779/img0923om6.jpg[/URL]
  5. A ja sie witam po raz pierwszy ;] Muszę przyznać że przeczytałam całą Twoją galerie i jestem pod wielkim wrazeniem umiejętnosci Cerberka :loveu: Zdecydowanie postaram się zagladać częsciej :lol: Ogromne gratulacje dla Ciebie i Twojego psiaka ;)
  6. Ojej przecudny Kon :loveu: Loki i Laryks równie wpsaniali :) Teraz zdecydowanie bede zagladac czesciej
  7. Ok, dzieki za odpowiedzi. O kstracji już rozmawiałam z rodzicami, powiedzili że na razie nie, bo to i tak trwa sporo czasu zanim te hormony zejdą... ;/ Ale potaram sie ich przekonać... A za szkolenie bierzemy się już niedugo po maturze :)
  8. A ja zupełnie odbigne od tematu ale musze bo mam probllem a nie chce zakładać nowgo wątku... Mój pies nie jest wykastrowany, ostatnio jak tylko nadarzy sie okazja ucieka ulice dalej do suki ktora ma cieczke. W sobote też uciekł, pobiegłam za nim, zeby wiedziec gdzie i chcialam go wziasc do domu, zaczelam ciagnac za obroze. Pies mi sie wyszarpnął i polecial do niej, suka za bramą. Założyłam mu obroże i chcialam zaprowadzić do domu, on sie wyrywał wiec ciągnęłam. A on wtedy odwrócil się i mnie ugryzł :placz: Pies ma 8 lat, jest u nas od 7, został zbarany ze schroniska, nigdy przedtem nie był agresywny, szkoliłam go sama niewielkim zakresie juz jakis czas temu. Nie rzucil się na mnie z warczeniem i wyszczerzonymi zebami, wykręcił się po prostu i ugryzł, ale mocno, musialam jechać na zszycie. teraz pilnujemy zeby nie wyszedł. Ja nawet nie wiem czy zdaje sobie sprawe z tego co zrobił, w takich sytuacjach jets jak w amoku. Ale nie wiem jak mam sie teraz zachowywać. Wiem ze to była głównie moja wina... Moi rodzice są na niego wsciekli, ale ja nie zmieniłam swojego stosunku do psa.
  9. Ajlon1989

    Barf

    Ech sa może jakieś stronki z tygodniowymi jadlospisami BARFowymi? :lol:
  10. Ajlon1989

    Barf

    Mam jeszcze pytanko. Czy karmicie swoje psy codziennie koscmi miesnymi, warzywami i podrobami? No bo jeśli to jakos procentowo jest wyliczone mniej wiecej to wnioskuje ze kazdego dnia trzeba dawać troche warzyw i podrobów... Czy nie za dużo?
  11. Ajlon1989

    Barf

    o jejku oczywiscie ze kosci miesnych :lol:
  12. Ajlon1989

    Barf

    No wlasnie czytalam roznie, 60-80. Tak wiec jesłi 50% miesa, to drugie 50% maja byc warzywa, podroby? 20% warzywa, 30% podroby? Czyste mieso rowniez nalezy dawac w niewielkiej ilości? Przy wadze mojego psa na przykład dwa razy dziennie 100 gr wolowiny? Niestety nie mam czasu by przeczytac zaly watek :oops:
  13. Ajlon1989

    Barf

    Warzywka miele w takiej starej maszynce do miesa :lol:Puszczaja sok i wychodzi papka :) Piesio na poczatku polizal, wzial pare kesow i potem zostawił Dawałam mu na siłe i w koncu chyba posmakował bo wylizał miske to czysta :) Pis waży ok 2o kg tak wiec powinien dostawać dziennie ok 0,5 kg o ile dobrze wyliczylam... Na poczatku watku znalazlam informacje ze kosci miesne powinny stanowic 80%. A jak jest u psa, niedługo juz 8-letniego? Na BARF dopiero przecodzimy ale Oskar wczesniej tez bardzo czesto dostawał rozne kosci...
  14. Ajlon1989

    Barf

    No wlasnie też mam kotke ale żywi sie suchym, puszkami, wolowina, rzadko ryba i watroba... Na samo surowe bedzie mi ja ciezko przestawic bo toleruje tylko surowa wolowine, czasem w ostatecznosci zje watrobke... A poza tym uwielbia suche...:roll: No ale cóz... sprobujemy za jakiś czas;) Najwyżej bedzie glodówka :lol:
  15. Ajlon1989

    Barf

    A moge wiedzieć dlaczego?? Nie wyczytalam tego nigdzie... Z tego co wiem normalnie można przestawic psa na naturalne zywienie, zwłaszcze za moj pies jadl wczesniej duże ilości kości... Moge prosic o wytumaczenie? Bo teraz jestem w kropce...
  16. Ajlon1989

    Barf

    Od dzisiaj zaczynam przstawiac psa na BARF :) Na obiadek byla szyja z indyka a na kolacje bedzie papka z warzyw :) Poszukuję jednak sprawdzonego i taniego sklepu mięsnego w łodzi, a najlepiej okolicach aleksandrowa :lol:
  17. Co do przysmakow moje psisko uwielbia ciastka Maced ale tylko te miesna krazki no i jeszcze[COLOR=black] Bogena super lekker :) A z innycn przysmakow to szaleje za wszystkimi Maced- naturalne przysmaki - mieso wolowe, zwacze, kurze lapki :) Uwielbia takie aromatyczne a suchych i twardych jak ciasteczka [/COLOR][COLOR=black]Bosch[/COLOR][COLOR=black] nie za bardzo lubi... ;/[/COLOR][URL="http://www.krakvet.pl/beaphar-bogena-super-lekker-przysmak-p-1873.html"] [/URL]
×
×
  • Create New...