-
Posts
7813 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gagata
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
gagata replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Info ponownie było niedawno w TVN24, z 28 psow wszystkie wielkie wyjechały lub wyjeżdzaja,sa wyadoptowywane albo zabierane do DT...Apeluja o domki dla nieduzych piesków,takich około roku, głównie suczek....Nie oczekujmy info od nich przed noca. Jakby na to nie patrzeć, naprawde maja co robic. -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
gagata replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Mosii,.dziękuję za informację. Czy to znaczy,że żaden z tych wielkich psów nie trafił do schronowych boksów? -
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Miśka, tylko tak mogę Cię pocieszyc,,. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3dd996ee9f04b34f.html"][IMG]http://images41.fotosik.pl/171/3dd996ee9f04b34fm.jpg[/IMG][/URL] -
Mikrus vel Frodo już nie potrzebuje domku, a dlaczego? Bo go ma!
gagata replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Feliksik,mamy i pudla, tylko że on jest z tych wiekszych....To Pompon:[IMG]http://lh3.ggpht.com/_oAeK0DYoAA0/Sh6h_oyC3rI/AAAAAAAAR_A/O16vxTvdi7I/s800/image360.jpg[/IMG] -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
gagata replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Przed chwila widziałam w TVN24 kolejna odsłonę reportażu z Kłobucka: pokazany benio,furgonetka....info,że psy sa wywozone - to dobrze. Padła liczba 28.... Mam jednak nadzieje,że wieczorem, gdy wszystko sie przewali, ktoś z For Animals lub PiSdZ poda tu wiecej wiadomości dot. miejsc pobytu tych zwierząt. -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
To teraz biedna Miska oprócz komarów i kota chowa pod kołderką Parówe i Mopa....A co z tym oczkiem i badaniami? Wiadomo coś? -
Mikrus vel Frodo już nie potrzebuje domku, a dlaczego? Bo go ma!
gagata replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Ludzie od Grandy zainteresowali sie juz innym psem...Ale jak znam zycie, kolejnej okazji pani Krystyna nie przepuści.. Dorcass, spiesz sie...Niech Twój TZ nie patrzy na brak ciepłej wody ,tylko sie szybko przeprowadza, bo nawet sie nie obejrzycie a sierpień sie skończy... -
Foty,niestety,nie najlepsze..Widac zbyt byłam przejeta całokształtem :evil_lol: Ale klimat chyba oddają... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9c5cfd05e37aefe4.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/175/9c5cfd05e37aefe4m.jpg[/IMG][/URL] Brama wejściowa z szefową Matyldą witajaca każdego przybysza [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/24d33001c29a55c8.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/171/24d33001c29a55c8m.jpg[/IMG][/URL] Cos dla zakoconych....wybieg orzeszkowej kociarni [LEFT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4d2493b716d8e70b.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/175/4d2493b716d8e70bm.jpg[/IMG][/URL] Godło Orzeszków [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4d2493b716d8e70b.html"] [/URL][/LEFT]
-
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Byłam,byłam!!!! Widziałam i głaskałam.....Bella,po co ty tam siedzisz?? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/afa36c5ea1118ac2.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/171/afa36c5ea1118ac2m.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f19e0d0562a58b44.html"][IMG]http://images39.fotosik.pl/171/f19e0d0562a58b44m.jpg[/IMG][/URL] -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
gagata replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Weszłam na ten watek nie po to, żeby sie kłócic, fundacja For Animals z Częstochowy nie ma ochoty skorzystac z pomocy Emira - trudno, ich wybór,choc to psy ucierpia a nie one.Chciałabym jednak wiedziec,gdzie przebywaja obecnie te psy - szczególnie duże, bo im jest najtrudniej... W reportażu TVN24 usłyszałam,że część psow juz wyjechała z KLobucka - chyba wiadomo dokąd? Czy mogę mieć nadzieję,że nie do takich schronów, w których boksy maja metr szerokości? -
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
gagata replied to kate11's topic in Już w nowym domu
A co dzieje si.e z psami? Szczegolnie z duzymi? Wiadomo,gdzie sa benki i podhalany ? Ponoc i collie były... -
Uff,są foty: [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4842bd0cd600abdc.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/175/4842bd0cd600abdcm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4d2795e60a7f77eb.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/175/4d2795e60a7f77ebm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc840008040613af.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/175/cc840008040613afm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c0c6baa2d2ec2473.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/170/c0c6baa2d2ec2473m.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6bd7a2fb2ace6532.html"] [IMG]http://images40.fotosik.pl/170/6bd7a2fb2ace6532m.jpg[/IMG] [/URL][/CENTER]
-
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miśka84'] Zawsze przed wypłatą mam mniej kasy :roll: [/quote]Spoko, Miśka, ja tez tak mam...:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: -
Mikrus vel Frodo już nie potrzebuje domku, a dlaczego? Bo go ma!
gagata replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Dorcass, obwod Mikrusa to 72 cm, wzrost w kłębie 62 cm... Lepiej go zabierz do domu, bo Mikrus będzie na Ciebie czekał tylko do końca sierpnia.....Miał szanse iść razem z Grandą...Jeśli Ci naprawdę na nim zależy, to go bierz, bo Mikrusowi wszystko jedno,czy bedzie miał w domu panele albo szafki kuchenne czy też nie... -
Byłam,byłam !!!!! Widziałam na własne oczy!!!!I Belcię, i Nelcię, Toffika i Ciapka,kociarnię, szczeniory i sadek..Tak sie przejęłam.że glebę zaliczyłam na głownej drodze -Halcia świadkiem...:evil_lol:.Foty są ale postaram sie wstawić chwilke póżniej, bo proza zycia mnie dopadła....
-
Hej,jak miło wszystkich Was znowu zobaczyć w jednym miejscu,nawet jeśli bez wypasionych drinków Kudłatej:evil_lol: i i nad wyraz aktualnych komentarzy Miski do nich/po nich...:multi::lol: Pięknie wszystkim dziekuję - Wy wiecie za co,a szczegółne ukłony należa sie Zdrapce za to choćby, że podzieliła sie z nami Rafałem...
-
Dobra, jabłonkę osobiście "zaopiekowalam"... dowód poniżej :diabloti: Zobaczcie jak sadkowi pensjonariusze czule mnie witali - normalnie poznali swojego :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/173/506d70d04194d9d1.jpg[/IMG][/URL] A tak się cieszyli :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/174/d69cb40d1e072fb1.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/506d70d04194d9d1.html[/IMG]
-
Mikrus vel Frodo już nie potrzebuje domku, a dlaczego? Bo go ma!
gagata replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='t_kasiek']ale super !!!!! te zakupy, opis wykanczania domku swiadcza tylko o jednym - ze Mikrus niedlugo pojedzie do swojego dlugo wyczekiwanego domku :multi::multi::multi::multi:[/quote]No,Dorcass,śpiesz się,żeby Mikrusa kolejna jesień nie zastała u nas.....Mikrus jest mniejszy od Zegaryny,postaram sie sprawdzić przy najblizszej okazji..Mam tez nadzieję,ze jak te zaprzęgowe szelki okażą sie na niego za duże, to nie zrezygnujesz z adopcji... -
Neris, boj się...po niedzieli odbieram karme od fobi i sie u Ciebie melduje....
-
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
gagata replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Masz rację, nie było....Dzięki:lol: -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
gagata replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
WAtek Bursztyna kojarzy mi sie z Brodnica i nickiem Saphira....Upewnijcie sie,ze to ta sama organizacja bierze Waszego Itka....bo tych z animal w nazwie jest kilka, a przynajmniej jedna z nich nie jest fajna...