-
Posts
7813 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gagata
-
Masz rację Waldi, ale może warto zmusic te gminy do sprawdzenia, w jaki sposób zostały spozytkowane wyasygnowane przez nie pieniadze...W zależności od sum jakie wypłacają Szczytom za psa.. No i Pies Wolny też dobrze napisał...
-
Rzecz w tym,że takie osoby niechętnie rozstaja sie ze swym procederem...Tu też już zadbali o zaplecze czyli wariant B - te Szczyty bardzo mnie martwią...Gdyby tak udało się zmusić gminy wspólpracujące z tymi ludzmi do skontrolowania losów swoich psów....w końcu kasę wyłożyły
-
Mikrus vel Frodo już nie potrzebuje domku, a dlaczego? Bo go ma!
gagata replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Uff, dzięki Dorcass...opłacało się czekac..:lol: -
Ninti, w Polsce.....My czasami wysyłamy pojedyncze psy do Szwecji,ale to musza byc zdrowe psy. które przejdą przegląd weterynaryjny będący potem podstawa do psiego ubezpieczenia.No i potrzebne jest co najmniej pół roku od zaszczepienia psa na wscieklizne,żeby mozna było zbadac przeciwciala...;)
-
Karla o chęci nawiązania przez Ciebie kontaktu powiadomie opiekunów Lackyego, juz Ci pisałam,reszta nalezy tez do nich...Może nie będa mieli ochoty odpowiadac na Twoje pytania jesli np okaża sie dla nich zbyt częste...To są dorośli ludzie i maja prawo wyboru a Ustawa o ochronie danych obowiazuje wszystkich... Się rozpisałam.....:roll:
-
Neris, te panele od jego strony stawiaj jak najbardziej,ale niech one stoja po Twojej stronie płotu,nie po jego.... Optuje za Aria...Krotko, z r w srodku, akurat dla Onki..;)
-
Skoro mama Rybaczkow to może jakos tak na mokro? Nie Flądra, nie Wędka...Może Fala albo Wanda, bo ona tez jakos z woda mi sie kojarzy... Albo Aria, jesli ładnie spiewa sąsiadowi...:evil_lol:
-
Hi,żałosne słoneczka...[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]
-
Ciekawe, skąd ten Pan miał takie zajefajne informacje....:angryy: Jeszcze trochę, a sie dowiesz ,że i Rybaczki to Twoje dzieło, bo i matka i dzieci sa u Ciebie,a komu bedzie sie chciało dociekac,że pozbierałaś je do kupy na prosbe yayo.... Nie lubie, jak ktoś załatwia swoje małe sprawki i spraweczki cudzym kosztem i za plecami.zamiast wprost napisać, o co mu chodzi....( i tu nie mam na mysli yayo)...
-
[IMG]http://www.gify.org/obrazki/03/037.gif[/IMG]Albiemu,Szpilko....tu sa Wasze posty...;)
-
To może być taki?[IMG]http://www.gify.org/obrazki/04/029.gif[/IMG] I napis: żegnamy wolontariat....
-
Karla, Twoja propozycje przekażę nowym opiekunom Luckyego,reszta należy do nich...Choc tak miedzy nami mówiąc, nie sądzę, by wsparcie ich w darmowa karme było im niezbędne..Może warto przekierować ta ofertę na innego psa? W końcu nie jeden Lucky został potraktowany tak okrutnie.
-
Zofia.Sasza - "żałosność" Twoja potwierdzam :modla::diabloti: Potwierdzam tez "żałosność" Szpilki, Halci, Albiemu, Kudłatej & Co, czyli tych , którzy zawalczyli o lepsze Orzeszki. Czytałam, byłam i widziałam.. Póki co, mnie jednej na tym wątku jest w sumie dobrze.....
-
Lucky trafił do miłego bezdzietnego małżeństwa przed 40, do domku z ogrodem. Ludzie bardzo nim przejęci,znali jego historie z dogo i nie tylko..Obiecali przekazywać co jakis czas info i foty...Niestety pożegnalne foty Luckyego nie wyszły- padła karta pamięci. Karlaa nie pisalam o tym ,bo nie pytałas, s ądziłam więc ,ze wiesz..a dla mnie rozdział pn nazwa "Lucky "został zamkniety szczęśliwa adopcja, która zreszta za czas jakis sprawdze...
-
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
gagata replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Halciu, to przypominam ( innym tez może sie przydać..): nie chodz zygzakami, bo to trzy razy dalej....:evil_lol: --------- Dogo będe odwiedzac sporadycznie - wyjeżdżam na czas jakis... -
To i ja z Wami,a co!
-
AZALIA - Malutka, starsza sunia z MIELCA znalazla domek!
gagata replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Nie wiem czy kierownik sie zgodzi na DT u Neris. [B]Doszly do niego (telefonicznie) wiadomosci nt. ilosci psow i jakosci opieki nad nimi [/B]i nie bardzo wie co zrobic. Pytal sie mnie, ale ja nie znam Neris i nie moge zaswiadczyc. W zwiazku z tym sprawa DT jest calkowicie otwarta.[/quote] Szkoda,że ten dzwoniacy nie był łaskaw tu na wątku podzielic sie swoimi wątpliwościami,tylko tak scichapęk,za plecami zainteresowanych podważa wiarygodność Neris... Ja Neris znam i wiem,że psom krzywdy nie robi.Pewnie,ze nie jest to full wypas jak u Murki czy Jamora ale bardzo przyzwoita opieka gwarantowana.... -
Jak na niebieskie winko albo jakis wypasiony koktail:evil_lol: to weżcie i mnie....:multi:
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
gagata replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Ktoś wie, ile beniow było w sumie i ile jeszcze nie ma schronienia?