Albiemu,masz racje, ale ja jeszcze bym chciała,żeby to obecne poruszenie, jak najbardziej usprawiedliwione, zaowocowało - poza przykładnym ukaraniem winnych -obawą innych młodych bandytów, którzy przecież gdzieś już rosną,przed takimi czynami...Tu powinny iść naciski na to, by sądy nie były takie znów "humanitarne" i by szkoły zaczęły wreszcie wdrażać te wszystkie programy edukacyjne, których ponoć jest ponad 40 ...i to gotowych...