[quote name='Wala2006']Zapisuje!
Biedne psiny, trzeba im jakoś pomóc!
Jak on może mówić że je kocha??
Kocha a nie umie zadbać o nie!!
Aż płakać się chce![/QUOTE]
Goo**no kocha, pieniadze kocha...
Ja nie wiem marycha czy masz racje, bo to jest kwestia przepisow i ich egzekwowania. W Polsce ich nie ma. Zreszta same przepisy nie wystarcza.
Wydarzenie na FB, rozglosic jak sprawe Arktyki (sciagnijcie jak najwiecej ludzi przez PW), albo poprawi warunki albo odebrac. Latwo gadac, wiem :( Ale tu jest TYLKO 9 psow. Nie 90. To jest ten plus.
Wlacze sie wieczorem