Jump to content
Dogomania

AmKasia

Members
  • Posts

    35
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AmKasia

  1. Już wstawione.Jeśli znajdzie się DT,to ja go pociągiem dowiozę gdzie będzie trzeba.On musi opuścić schronisko,bo się biedak zamęczy.
  2. Jeśli DT się znajdzie,to my na leczenie będzimy zbierać.Byle on tylko wyrwał się ze schronu :roll:
  3. [IMG]http://img389.imageshack.us/img389/4435/dscf8241uf9.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/7797/dscf8228da5.jpg[/IMG] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/9082/dscf8230mu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5581/dscf8237yw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/9872/dscf8236ze4.jpg[/IMG] Filipek przebywa w lubelskim schronisku dla bezdomnych zwierząt już od jakiegoś czsu.Ma ok.10 lat.Jest bardzo przyjazny,lgnie do ludzi,szuka kontaktu.Dogaduje się z psami.Kiedy trafił do schroniska,był suchy,niestety podczas pobytu w boksie jeszcze schudł.Prawdopodobnie inne psy wyjadały mu jedzenie.Został przeniesiony do klatki stojącej w korytarzu,ponieważ ze względu na panujące w schronisku przepełnienie,nie ma wolnych boksów.Wszystkim nam,wolontariuszom i pracownikom,bardzo zależy na jego szczęściu.Pilnie poszukujemy dla niego DS lub DT,gdzie ktoś okaże mu troskę i miłość,na które on tak bardzo czeka. [B][COLOR=DarkRed] Dzięki deer_1987 Filipka można zobaczyć tu : [/COLOR][/B][URL]http://naszejamniki.pl/viewtopic.php?p=22803#22803[/URL] [URL]http://www.szkoleniepsow.fora.pl/pot...149.html#39956[/URL] [B][COLOR=DarkRed] A tu allegro i alegratka założone przez Isadora7 [/COLOR][/B][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1126...t_na_cito.html[/URL] [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=336449413[/URL]
  4. W Lublinie też jeden pojechał :lol: Lucek vel.Rasco zamieszka w Zamościu :multi: Musiał zmienić imię,bo ojciec jego właściciela nazywa się Lucjan :evil_lol: Na Świnkę też są chętni,ale z Rzeszowa,szukamy kogoś,kto sprawdzi domek. Mamy też dwie nowe suczki Zuza ma jakieś 5-6 miesięcy,trafiła do schroniska wczoraj.Ktoś ją znalazł i przyprowadził.Istny wulkan,cudo o zabóczych ucholach :loveu: [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7215/dscf8217bf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/2323/dscf8212fu3.jpg[/IMG] Grubcia trafiła do nas przed świętami.Byłam pewna,że ktoś jej będzie szukał,bo jest typowo domowa,dobrze odżywiona,czyściutka,sierść w super kondycji.Jest też wysterylizowana i to całkiem niedawno,bo sierść jej jeszcze całkiem nie odeosła.Ma jakieś 3 latka,jest przyjazna,energiczna.Ma super umaszczenie,nigdy wcześniej nie widziałam takiego ast.[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1523/dscf7630mx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/2695/dscf7633gw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9021/dscf7628jc8.jpg[/IMG]
  5. Ja mam w domu 4 kocury,w wieku od 2 do 9 lat,i dwie amstaffki.Wszystkie koty to znajdy,a Nana jest sunią z adopcji,mieszka z nami od 2 miesięcy(od listopada mieszkałyśmy razem u babci,a w domu byłyśmy tylko gośćmi).Viva mieszka z nami od 10 tygodnia życia,kiedy do nas trafiła,moje koty miały rok i dwa lata.Szybko się dogadali,choć koty na początku nie mogły znieść terroru jaki wprowadził do domu szczeniak.W 2004 trafił do nas kolejny kociak,a w sierpniu 2008 następny.Viva uwielbia koty,z akceptacją nowo przybyłych domowników nie miała problemu.Nana na początku troszkę się bała najstarszego kocura,ale teraz jest ok.Obie suki uwielbiają dręczyć Leona,najmłodszego kota,bo on na wszystko im pozwala :evil_lol: [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8559/dscf5197io9.jpg[/IMG][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6475/dscf5573yk5.jpg[/IMG][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/9950/dscf5871wi9.jpg[/IMG]
  6. Oto ostatni z naszej lubelskiej gromadki-Rufus.Na oko ma on około 7 lat,jest przyjazny,energiczny.Nie jest namolny,nie domaga się pieszczot,ale głaskany jest bardzo szczęśliwy.Z sukami ok.Jak cała reszta przebywa wewnątrz budynku kwarantanny w pojedyńczym boksie. [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/5485/dscf7440ob8.jpg[/IMG] [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/2089/dscf7439zi8.jpg[/IMG]
  7. Jeżeli chodzi o psiaki z Lublina to są wszystkie,jest jeszcze Rufusek,który nie ma zdjęć.Jutro mu coś pyknę :D Świnka cały czas ma cieczkę,Luxus jest leczony na grzybicę,Bandzior nie szarpie już tak za smycz.Nie ma jednak chętnych na ich adopcję :/
  8. Ja dziś chciałam przedstawić Wam nasze lubelskie skarby.Mamy ich w schronie szóstkę,niestety jednego psiaka nie dałam rady uchwycić :razz: Ale od początku.Zaznaczam,że imiona nadałam im sama,a wiek podaję na oko,bo nie miałam dziś czasu zasięgnąć informacji. Lucek,to młody psiak,który przebywa,jak cała reszta amstaffowej ekipy,wewnątrz budynku kwarantanny.Nie ma jeszcze roku,jest bardzo energiczny,zdarza mu się łapać za smycz,czasem za ręce.Nie ma w tym jednak cienia agresji.Lubi pieszczoty,jednak wychodząc jest zbyt skupiony na otoczeniu.Z psami jest ok,ostatnio jeden go atakował,Lucek nie bardzoczaił o co biega ;) Oto i Lucjan :loveu: [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7851/dscf7174tv6.jpg[/IMG] [IMG]http://img374.imageshack.us/img374/3029/dscf7178ti9.jpg[/IMG] Następna jest Świnka ;) Proszę nie besztać mnie za to imię,ona robi się taka różowiutka kiedy wychodzi,że nie mogę się powstrzymać,żeby jej tak nie nazywać :lol: Świnka ma jakieś 2-3 lata,została przywiązana do jednej z lubelskich lecznic.Rodziła już kiedyś,ale pewnie szczeniaki źle schodziły i stała się zbędnym balastem :angryy: Ja jestem w niej zakochana,ona cały czas mogłaby się przytulać,wystarczy przykucnąć,a ona już leży obok,rozwalona kołami do góry :loveu: Aktualnie cieczkuje,więc z psami jak najbardziej ok.A tak się moja niunia prezentuje :lol: [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3139/dscf7183xl0.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4820/dscf7181ab5.jpg[/IMG] [IMG]http://img374.imageshack.us/img374/7071/dscf7185dq0.jpg[/IMG] Druga sunia,to Malibu.Ma około 2 lat,jest bardzo przyjazna.Była przez tydzień w adopcji,ale wróciła,bo ma alertgię :angryy:,o której baba,która ją brała była poinformowana.Sunia z psami na spacerku jest jak najbardziej wporządku,antena lata jak szalona.Przy obwąchiwaniu z sukami jest ok,póki co nie warczała.W boksie ponoć jest gorzej,ale nie widać na niej ani śladu po spięciach,więc może pracownicy trochę wyolbrzymiają :eviltong: Proszę nie zrozumieć tego źle,personel jest jak najbardziej pozytywnie nastawiony do bullowatych,nie ma tam czegoś takiego jak BULLOFobia.Malibu w całej klasie :p [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/6728/dscf7222td0.jpg[/IMG] [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/801/dscf7232ra7.jpg[/IMG][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/672/dscf7226gj8.jpg[/IMG] Luxus-pies,na oko ma około 8 lat,bardzo chudy,ale silny i żywiłowy.Ma blizny na pysku i łapach,kilka spięć w życiu miał.Na odległość jest ok,patrzy,ale nie wykazuje jakiegoś wielkiego zainteresowani.W poniedziałek dopytam o jego wiek,oraz historię.Luźus jest przyjazny,kiedy już zwrócil na mnie uwagę,bardzo chciał być głaskany,nie był jednak natrętny,nie domagał się pieszczot. [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/9063/dscf7186zk0.jpg[/IMG][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/462/dscf7189hw1.jpg[/IMG][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/2378/dscf7190ma4.jpg[/IMG] Bandzior-oddany przez właścicielkę.Ma 3 lata.Jego historia jest taka-psa kupił jakiś drech,który poszedł gdzieś w tango,zostawiając Bandziorka u babci.Kobieta nie miała nad nim żadnej kontroli,jeśli pies spał na łóżku,ona nie mogła na nie wejść,kiedy za którymś razem chciał zabrać mu kołdrę,ten ugryzł ją w rękę w ramach ustalania reguł.Bandzior jest trudnym psem,nie reaguje na nic,nie zna słowa nie,fe,mówi się do niego jak do ściany.Jeśli wychodzio bez kagańca,natychmiast łapie za zmycz i bardzo szarpie.Po minucie takiej zabawy wraca do boksu.Nie toleruje psów.W boksie jest miły,potrzebuje pieszczot.Będziemy z nim pracować,do schroniska 3 razy w tygodniu przyjeżdza szkoleniowiec,który pracuje z psami tylko pozytywnymi metodami.W poniedziałek założymy mu łańcuszek,i będziemy korygować te napady szarpaniowe,musi się nauczyć,że nie wszystko mu wolno.Jest to pies tylko dla osób doświadczonych,chętnych do pracy z psem. [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/7897/dscf7213xn9.jpg[/IMG][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/8908/dscf7216zl6.jpg[/IMG][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/5053/dscf7215pw4.jpg[/IMG] W sprawie psiaków proszę kontaktować się ze mną: Aktualnie mam tylko numer stacjonarny :angryy: (081)7432016 a to mój e-mail [email][email protected][/email]
  9. Słuchajcie,ja jestem z Lublina,i bardzo chętnie pomogę przy adopcji.Jeśli nie wiesz o co pytać i jak dobierać ludzi,ja służę radą-mam przecież dwie astki,w tym Nanę od Doddy.Musiałabym tylko osobiście porozmawiać z właścicielką,najlepiej poznać Zlewkę.Wtedy mogliby też dzwonić do mnie :cool1:
×
×
  • Create New...