[quote name='Victorianka']
peate - teraz miała szansę, jest malutka, szybko się zaaklimatyzuje, a czekać w nadziei że zostanie u nas i po np. pół roku szukać nowego domku, gdyby jednak nie mogła to hipokryzja i chamstwo... Tutaj najważniejszy jest piesek :loveu:
Podpisali dokumenty i aneks o sterylizacji więc mają moje błogosławieństwo.[/quote]
no ja rozumiem, rozumiem ;)
ale jako, że już się sprawdziliście jako wspaniały domek tymczasowy to teraz już Wam nie popuścimy :evil_lol:
a w schronisku są nowe szczeniaczki ... :cool3:
słodziutkie :loveu:
i bardzo oryginalnie umaszczone :razz: