słodkie błękitnookie mruczki :loveu: moje jeszcze nie dawno też tak wyglądały :p
dobrze, że trafiły na Ciebie (jestem pewna, że już porządnie wygarnęłaś tym pseudo "właścicielom" :angryy: )
dla takich śliczności domki na pewno szybko się znajdą :evil_lol:
duuuużo zdrówka dla kociaczków !