Mogłabym zrobić bazarek na pieski, bo uzbierało mi się parę bibelotów, ale nie mam aparatu (w naprawie :roll:) Ewentualnie mogę zrobić foty komórką, jeśli tylko kabel się znajdzie.. Postaram się dziś, ale nie obiecuję. Bazarek byłby już dawniej, gdyby nie ta pechowa cyfrówka :roll: Czy macie jakieś konkretne życzenie na jakiego psiaka, czy ogółem - na Fundację ?