[quote name='aleb']No proszę, jaką teraz ma ładną wagę :)[/quote]
Ciekawe po zimie ile będzie:razz:
[quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/hahaha/P1120232.jpg[/URL] ale śliczna pannica :loveu::loveu:
[URL]http://img411.imageshack.us/img411/5601/dsc00224oe1.jpg[/URL] ta to ma się dobrze :lol:[/quote]
Aż za :P
[quote name='Kinia']27,2 to ładnie ja też musze mojego zważyć bo dawno tego nie robiłam:)[/quote]
Marley też na tłuściutkiego nie wygląda;)
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/hahaha/P1120262.jpg[/IMG]
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/hahaha/P1120264.jpg[/IMG]
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/hahaha/P1120265.jpg[/IMG]
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/hahaha/P1120267.jpg[/IMG]
[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn82/infers/hahaha/P1120270.jpg[/IMG]