Jump to content
Dogomania

lewandosia

Members
  • Posts

    60
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lewandosia

  1. Wpadnę, wpadnę:) Tusiaczek jest już Suwalczanką:):) Powolutku się aklimatyzuje, ale podbila już nasze serca. I chyba nas też polubiła. Chodzi za mną krok w krok, jak odbiegnie , wraca i upewnia się czy jestem. Moją córeczkę potraktowala jak mlodszą siostrę. Małgosia zaś zachowuje się jakby znały się od zawsze:) Najbardziej szczęśliwy jest chyba jednak Kuba - mój syn. Nie odstępuje jej na chwilkę:) Dam jej troszkę czasu żeby się przyzwyczaiła do nowego domku i spasła ciupineczkę, za kilka dni wstawię zdjęcia. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz serdecznie dziękuję Beka> To fakt, jesteś WIELKA:) Buziaki ania
  2. To już dwie panny niejadki będę miała w domu:) Moja Gosia też nie lubi jeść. Zagłodziłaby się gdyby w nią nie wcisnąć jedzenia. Może się dogadają i razem będą jadły:):)
  3. Jak tam Tusia po zabiegu? Nie cierpi mam nadzieję. A są może wyniki badania?
  4. Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja wszystkim dogomaniakom ( a w szczególności Beatce i Sandrze!!!!!) życzy Ania z dzieciaczkami
  5. Trzymam za słowo:evil_lol:
  6. Trzymam kciuki za Bonkę. Będzie jej na pewno dobrze w nowym domku:)
  7. Dzięki Beka:) I gratulacje:):) A zdjęcia i sprawozdanka macie Kochaniutkie jak w banku:)
  8. My też trzymamy kciuki za Bonkę
  9. Potwierdzam!!!!! Czekamy!!! Z niecierpliwością:):)
  10. Hej:) I jak po dzisiejszym USG? Czekamy na wiadomość
  11. Beka, wrzuć ten film z Tusiakiem:) I trzymamy jutro kciuki za Was obie...:)
  12. hej Beka Co tam u Was?
  13. A czy weterynarz ma jakieś podejrzenia co może jej być? :(
  14. Beka, co się dzieje z Tusiaczkiem? Martwimy się:( Daj znać po wizycie u weta
  15. Cudnie, cieszę się bardzo!!!!!:):):):)
  16. Dobra, wieczorem robię przegląd. Mam jeszcze trochę zabawek dla niemowląt. Beka podaj tylko na jakie konto mają iść ewentualne wpłaty.
  17. Prawda, prawda:) Czekamy tu na nią wszyscy:) I dalej będziemy kombinować skąd wynaleźć pieniążki:) Pomyślę o jakimś bazarku, może poznajduję trochę rzeczy... a czy ubranka dla dzieci też mogą być?
  18. Beatko kartki wyslane, co prawda dopiero dziś. Kompletnie nie wyrobilam się z czasem:( A jak tam Tusiaczek? I Twoje zdrowko?, bo jak zrozumialam coś Cię zlapalo. Życzę zdrówka...Trzymaj się:)
  19. No właśnie, jak tam poszukiwania wlaściciela? Bo tutaj domek czeka jakby co:)
  20. Podnoszę również. Pomóżcie Bonie,....
  21. Dziewczyny, nie trzymajcie dłużej w niepewności... Będzie to badanie czy nie?:(
  22. Ok, poczekamy trochę i zobaczymy. pozdrawiam... Jak będziecie dziewczyny chcialy informacji o domku, dajcie znać, wszystko opiszę, a na razie czekamy czy odnajdzie się właściciel:)
  23. Myślę, że domek się Wam spodoba. Więcej info mogę wrzucić na priva. Pozdrawiam
  24. Cześć dziewczyny. Myślę, że rzeczywiście trzeba szukać jej wlaściciela. Ale jeśli nikt się nie zgłosi, to możecie nie szukać nowego domu mam już domek dla suni. Kontakt do mnie: 600480410 pozdrawiam Ania
×
×
  • Create New...