lewandosia
Members-
Posts
60 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lewandosia
-
Wpadnę, wpadnę:) Tusiaczek jest już Suwalczanką:):) Powolutku się aklimatyzuje, ale podbila już nasze serca. I chyba nas też polubiła. Chodzi za mną krok w krok, jak odbiegnie , wraca i upewnia się czy jestem. Moją córeczkę potraktowala jak mlodszą siostrę. Małgosia zaś zachowuje się jakby znały się od zawsze:) Najbardziej szczęśliwy jest chyba jednak Kuba - mój syn. Nie odstępuje jej na chwilkę:) Dam jej troszkę czasu żeby się przyzwyczaiła do nowego domku i spasła ciupineczkę, za kilka dni wstawię zdjęcia. Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz serdecznie dziękuję Beka> To fakt, jesteś WIELKA:) Buziaki ania
-
To już dwie panny niejadki będę miała w domu:) Moja Gosia też nie lubi jeść. Zagłodziłaby się gdyby w nią nie wcisnąć jedzenia. Może się dogadają i razem będą jadły:):)
-
Jak tam Tusia po zabiegu? Nie cierpi mam nadzieję. A są może wyniki badania?
-
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja wszystkim dogomaniakom ( a w szczególności Beatce i Sandrze!!!!!) życzy Ania z dzieciaczkami
-
Trzymam za słowo:evil_lol:
-
Trzymam kciuki za Bonkę. Będzie jej na pewno dobrze w nowym domku:)
-
Dzięki Beka:) I gratulacje:):) A zdjęcia i sprawozdanka macie Kochaniutkie jak w banku:)
-
My też trzymamy kciuki za Bonkę
-
Potwierdzam!!!!! Czekamy!!! Z niecierpliwością:):)
-
Hej:) I jak po dzisiejszym USG? Czekamy na wiadomość
-
Beka, wrzuć ten film z Tusiakiem:) I trzymamy jutro kciuki za Was obie...:)
-
hej Beka Co tam u Was?
-
A czy weterynarz ma jakieś podejrzenia co może jej być? :(
-
Beka, co się dzieje z Tusiaczkiem? Martwimy się:( Daj znać po wizycie u weta
-
Cudnie, cieszę się bardzo!!!!!:):):):)
-
Dobra, wieczorem robię przegląd. Mam jeszcze trochę zabawek dla niemowląt. Beka podaj tylko na jakie konto mają iść ewentualne wpłaty.
-
Prawda, prawda:) Czekamy tu na nią wszyscy:) I dalej będziemy kombinować skąd wynaleźć pieniążki:) Pomyślę o jakimś bazarku, może poznajduję trochę rzeczy... a czy ubranka dla dzieci też mogą być?
-
Beatko kartki wyslane, co prawda dopiero dziś. Kompletnie nie wyrobilam się z czasem:( A jak tam Tusiaczek? I Twoje zdrowko?, bo jak zrozumialam coś Cię zlapalo. Życzę zdrówka...Trzymaj się:)
-
No właśnie, jak tam poszukiwania wlaściciela? Bo tutaj domek czeka jakby co:)
-
Podnoszę!!!
-
Podnoszę również. Pomóżcie Bonie,....
-
Dziewczyny, nie trzymajcie dłużej w niepewności... Będzie to badanie czy nie?:(
-
Ok, poczekamy trochę i zobaczymy. pozdrawiam... Jak będziecie dziewczyny chcialy informacji o domku, dajcie znać, wszystko opiszę, a na razie czekamy czy odnajdzie się właściciel:)
-
Myślę, że domek się Wam spodoba. Więcej info mogę wrzucić na priva. Pozdrawiam
-
Cześć dziewczyny. Myślę, że rzeczywiście trzeba szukać jej wlaściciela. Ale jeśli nikt się nie zgłosi, to możecie nie szukać nowego domu mam już domek dla suni. Kontakt do mnie: 600480410 pozdrawiam Ania