Jump to content
Dogomania

Bonni

Members
  • Posts

    334
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bonni

  1. Era pije inaczej, ona jakby wylizuje ze ścianki tej na przeciwko :lol:
  2. [quote name='Marysia_i_gończy'] (...)Kelpie Aqua :loveu::loveu::loveu:, przewodnik Emmanuel Melain, Francja, [B]1 miejsce drużynowo[/B] Aqua zachwyca zarówno bieganiem (chociaż można by jej dopracować zakręty), jak i psychiką - jej reakcja na tłum i pchające się do niej ręce brzmiała: "huuuraaa! ludzie!!" :loveu: (...) [/quote] Bambi przyszłością polskiego agility? :razz::cool3::loveu: Zdjęcia cudowne! Gratuluje cierpliwości, ja to po kilku fotkach obrabiania i ładowania już wymiękam...
  3. [quote name='Junka'][B]Wiem, że Cavano to czaderski klub i zapewne zrobi zajebiste zawody[/B] ale no bez przesady, nie bede miała kiedy nawet się polenić w trakcie tych zawodów jak tyle ludu się zjedzie :placz::lol:[/quote] :cool3::loveu: No ba! :razz: :multi::diabloti:
  4. Pogoda jak narazie jest super i tak zostanie-zobaczycie 8)
  5. E tam "jesteś przewrażliwiona na punktcie swojego psa" [SIZE=1]cytuje[/SIZE] no i swoim :lol: Mi się podobało nie wiem o co Ci chodzi :cool3: :roll: :lol:
  6. Bo mam jakąś zapyziałą Mozille, bo tylko ona mi chodzi i tutaj chyba nie ma takiej opcji :lol:
  7. Zdjęć, nie ma przydka pogoda, po za tym nie moge wklejać linków na dogo... Oliwia z czego Ty się tak szatańsko śmiejesz? :lol:
  8. E tam, było super :lol:
  9. No więc wracam :cool3: Wakacje były krótkie ale bardzo intensywne. W czerwcu bawiłyśmy się dwa tygodnie nad morzem, tam zaczęłam slalom metodą tunelową i do dziś jej nie skończyłam. Od 3 do 11 lipca bawiłyśmy się pod jednym namiotem z Oliwią i Balbiną na obozie N4S, jeśli chodzi o to co wyniosłam z obozu to całkiem sporą wiedzę agilitową, ale nie miło sobie wspominam czwartkowa noc. Zostawie to dla siebie... Jak w końcu dojechałam do domu byłam aż 5 dni w Warszawie! No i pojechałam już bez psa na stajnie. Tam tydzień jeździłam, wyjazd zakończył się zawodami gdzie nasi pokazali klase :cool3: Następnie yyy o posiedziałam kilka dni w domu i znów wyjechałam tym razem na działkę do koleżanki. Mimo, ze nudziłąm się jak cholera to było fajnie i trochę pojeździłam. Wróciłam i następnego dnia jechałam do sklepu gdzie kupiłam sobie ekwipunek na zawody i pojechaliśmy z końmi do Wojnowa! Tam się odbył mój tragiczny debiut w WKKP czyli takie WKKW dla koników Polskich. Trochę nie z mojej winy zajęłam 12 miesjce na 18 koni. Ale i tak jestem dumna, ze zaliczylismy wsyztskie konkurencje :loveu: Potem wróciłam i pare dni później pojechałam na obóz CAVANO! No i tam w przeciwieństwie do poprzedniego agilitowego obozu tmosfera była świetna ;) Jednak nie ma to jak rodzina :lol: Na obozowych zawodach oczywiscie się dwa razy zdetkowałyśmy :mad: Ale z Monią, chyba wsyztskim agilitomanniakom znaną zajęłyśmy 2 miejsce w jumpingu :cool3: Wyprzedził nas czasowo szelciak. No ale na czysto no i pierwsyz raz w życiu z nią biegłam, więc jestem duuuuumna ;) Potem wróciłam do Warszawy i następnego dnia poszłam an rozpoczęcie roku ;) Ogolnie chwilowo jestesmy wypisane z agility, a raczej z treningów. Teraz temperujemy Ery charakter stawiamy na posłuszeństwo, moze kiedyś i wrócimy do agility ;) Narazie tyle, ogólnie coś Mozilla się stawia i nie moge wklejać linków...
  10. Super fotki! no i agilitowe ;]
  11. A jest znany dokładny numer? Bo zumi nie znajduje czegoś takiego jak boisko legi itd :lol: A Toruńska jest dłuuuga
  12. Bonni

    frisbee

    No dobra, jeden dysk na porządne szarpanie poświęcimy :diabloti: Napisze z jutra sprawozdanie :cool3:
  13. A ja buldoga znam! I wielkim szokiem było zobaczenie ich na treningu :lol:
  14. Bonni

    frisbee

    Nie prawda, nie jest to przydatne w freestylu, bo potem bym musiała po całym terenie zbiarać dyski do jakiejś innej kombinacji... Spróbujemy jutro :)
  15. Bonni

    frisbee

    Będzie trudno ale mam wakacje i czas więc oby coś z tgo wyszło :) PS. do zobaczenia na treningu :)
  16. Ciesze się że foteczki się podobają :)
  17. Bonni

    frisbee

    Czyli najpierw ma przynosić mi dysk leżący na ziemi?
  18. Bonni

    frisbee

    No dobra to i ja się zapytam:oops: Od jakiegoś czasu rzucamy frisbee, w ogródku nawet nam to idzie, Era łapie dosyć bliskie rzuty do 10-15 metrów... No i wsztsko jest dobrze, goni wyskakuje, łapie, spada na ziemie odwraca się i od razu puszcza dysk :lol::roll::mad::angryy: Jak mam ją nauczyć przynszenia dysku do ręki?
  19. O kurcze widze, że dużo zmian w naszej grupie było :lol: Aaaa jutro zobacze kto doszedł do (naszej) Jaszkowej grupy :D
  20. My używamy Frontline, już 3 sezon pod rząd, z tego dwa sezony w spray'u z, którego jestem bardziej zadowolona, nie trafił nam się jeszcze żaden wbity żywy ;)
  21. Jeszcze poczekasz mam wirusa i imageshack sie buntuje...
  22. Ciesze się, ze fotka się podoba :loveu: [SIZE=1]A w zasadzie sam skok ale trudno :lol:[/SIZE] [SIZE=2]Zaraz wrzuce fotki z egzaminu ;)[/SIZE]
  23. A jednak! Śliczne zdjęcia... Kiedyś też takie będe robiła ;P
  24. A mi się osobiście wydaje, że chyba świat nie dowiedział się wszystkiego :]
×
×
  • Create New...