-
Posts
14698 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by EVA2406
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
EVA2406 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Elu, to prawda. Karusia ma super rękę do robienia bazarków, ale i fanty macie zawsze super. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
EVA2406 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ale jej najczęsciej nie ma w domu, to raczej się nie nadaje na domek. Chyba, że wirtualny :) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
EVA2406 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Za to dziewczynę ze złotym medalem kochamy, chyba, wszyscy :multi::multi::multi: -
Dzięki za czujność Małgosiu.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
EVA2406 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za odwiedziny :) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
EVA2406 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Mówcie co chcecie, ale ja wolę tego Murzynka: [IMG]http://images53.fotosik.pl/244/ee2430f30409d993.jpg[/IMG] A dla Babelka trzeba szukać jak najszybciej odpowiedzialnego domku, bo w przeciwnym razie Jola będzie musiała wyprowadzić się ze swojego pokoju:evil_lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
EVA2406 replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Mówcie co chcecie, ale ja wolę tego Murzynka: [IMG]http://images53.fotosik.pl/244/ee2430f30409d993.jpg[/IMG] A dla Babelka trzeba szukać jak najszybciej odpowiedzialnego domku, bo w przeciwnym razie Jola będzie musiała wyprowadzić się ze swojego pokoju -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
EVA2406 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Policzę i napiszę, tak jak w roku ub, ile Poleńce zostało na koniec 2013 r. Karusia :loveu:, nawet nie przypuszczałam, ze Polci tyle kasy zebrałaś :multi::multi::multi: A teraz pokażę Wam zdjęcie, które widzę już po raz kolejny i za każdym razem tak samo, głęboko mnie wzrusza. A że dzisiaj Światowy Dzień Chorego, to tym bardziej pasuje: [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/32767343/19426/main/5dcd78b2c3.jpeg[/IMG] :( -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
EVA2406 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Historia żyrafki mnie kompletnie dobiła. A tego linku, który wcześniej wkleiłaś nawet nie otworzyłam. Jakoś zamiast się uodpornić, tylko coraz gorzej i trudniej...[/QUOTE] Chyba z wiekiem coraz trudniej jest .............kiedyś tak słyszałam i chyba się to sprawdza, niestety :( Już będę mogła zamknąć ubiegły rok finansowy Polci, bo moja koleżanka Ania wpłaciła zaległą składkę w kwocie 60 zł. Dziękuję Aniu :loveu: -
A może, chociaż w sterylkach, pomógłby TOZ. Wiem, że bardzo prężnie działa ten w Kętrzynie. A to chyba niedaleko od Ciebie.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
EVA2406 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Jolcia :loveu:, jak zwykle u Ciebie, cudo. Na więcej ode mnie dzisiaj nie licz, bo mam doła po żyrafie z Kopenhagi. Miałam lepsze zdanie o zachodniej cywilizacji, ale bardzo się w ostatnim czasie rozczarowałam. Niestety, oni nie są lepsi od nacji wschodnich. -
Słodki psiak i imię też ma słodkie :). Oby dobry domek szybko się trafił.
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
EVA2406 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Szafranka :) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
EVA2406 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
I można się dogadać? Można. Trzeba tylko chcieć. Nasi politycy powinni się uczyć. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
EVA2406 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ale oni założyli stowarzyszenie i domagają się legalizacji. To już przechodzi wszelkie ludzkie pojęcie. Moja ś+p Babcia, mówiła w takich razach: czas umierać, żeby nie patrzeć na to co się wyprawia na tym świecie. A teraz coś weselszego: [url]http://www.allegaleria.pl/images/3u0y2cpfknetp1gf0qul.jpg[/url] -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
EVA2406 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Patrzcie co się dzieje :(: [url]http://www.fakt.pl/niemieccy-zoofile-wywoza-psy-z-polskich-schronisk-,artykuly,443090,1.html[/url] -
Anula, uprzedziłaś mnie. Też to chciałam wstawić. Może wreszcie dotrze to do ludzi, że większość tych psów wysyłamy na jeszcze większy dramat niż miały tutaj. Wolałabym uśpić psa niż go wywieźć, skazując na taki los :(
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
EVA2406 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
To fakt, były, ale nie zaszkodzi powtórzyć. Jolcia, zrobisz nowy? Bo wiesz, że ja się na tym nie znam :oops: Liduś, tv, to poza moim zasięgiem. Tam tylko może dostać się czasem Jola B, ale Ona ma swoich kandydatów pod dostatkiem. A chyba i te kontakty się jakoś urwały, bo Jola dawno nie "robiła za gwiazdę" ;) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
EVA2406 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Macie jakiś pomysł jeszcze, gdzie tą Polkę ogłaszać? -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
EVA2406 replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Wystarczy ten jeden.[/QUOTE] Tylko ani jednego nie ma :( -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
EVA2406 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1]Jolcia, moje chorowanie będzie niestety do końca mego życia i wiesz o tym dobrze. Oby tylko nie było gorzej.[/SIZE] Pomyślałam, że Piolcia ma jednak za mało zabaweczek i jeszcze coś wczoraj wysłałam ;) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
EVA2406 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za przepisy dla zdrowotności :) Dzisiaj zrobiłam przelew za hotelik, trochę większy niż zwykle, bo wszystkie pieski były odrobaczane. Łącznie [B]354,95 zł[/B] [quote name='kejciu']Dawno mnie tu nie było - czy można ukraść zdjęcia Poli do ogłoszeń jakie jej robię ?:)[/QUOTE] Kradnij do woli. Tylko wybierz takie twarzowe ;) Dziękujemy za pamięć o Poleńce :) [quote name='zoja.']Pola zbieraczka? To objaw starości?[/QUOTE] Ty tu nie siej złowrogiej propagandy. Pola to młoda sunia, bo lubi się bawić maskoteczkami;). I co? Można inaczej? Można !! -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
EVA2406 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Witam Cię u nas :) Dziękuję, że zajrzałaś do nas i oczywiście za życzenia zdrowia. Tego mi bardzo brakuje. Ale jakoś damy radę ;) Zapraszamy do zaglądania do Poleńki i pomocy w szukaniu dla niej domku. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
EVA2406 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='DIF']Moje, nie oddam nikomu!!!! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images65.fotosik.pl/622/9aef0b860d18e729.jpg[/IMG][/URL] ps. "pod spodem" ma jeszcze kilka.... :)[/QUOTE] Nie daj Polcia, nie daj !!! Pilnuj !!! :evil_lol: Cudnie tu Polcia wyszła :) Dziękuję za kciuki. Mogło być lepiej, ale nie jest źle. Wreszcie wyjaśniło mi się dlaczego od jakiegoś czasu bardzo się męczę. A to hemoglobina spadła...:( Przestawiam się na złom, bo mi żelaza brak :evil_lol:. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
EVA2406 replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dostałam rachunek na hotelik, ale zajmę się tym dopiero w środę, bo jutro cały dzień jestem na Ursynowie. Kciuki mile widziane :)