Major ma widoczne ślady po ugryzieniach, które bardzo szybko się goją. Co do krzywicy- przy odpowiedniej diecie do opanowania.
Pani Doktor określiła szczenię jako osobnika z dobrym materiałem genetycznym. Dostał jeszcze inne specyfiki na odrobaczenie (poprzednio pratel), za które nie pozwolono nam zapłacić.
Piękny pies z niego będzie. Mądry już jest. Czego chcieć więcej?
[B]"Dzieki Elza, ale mysle, ze przesylka do Belgii chyba nie bedzie sie oplacac." [/B]
Nie wiem, Mala, jak Ty to wykombinowałaś ?
W środę zrobiliśmy dla Wilki ok. 1000 km , w sobotę 600 km. Myślisz, że to wszystko musiało się opłacać? :buzi:
Mala, jak nie masz dla Niej fajnego legowiska, daj znać(podaj adres). Będzie to prezent ode mnie, tak chciałam Wilce coś podarować,ale nie miałam pojęcia co. No chyba,że odwiedzisz nas będąc w Polsce:razz: