Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Fajna fryzurka :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/sosina79.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Mój Amiś ! :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/sosina84.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Prysznic :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/sosina85.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Diuk patrzy jak flaszka odpływa ...? :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/sosina92.jpg[/url] [B][I][FONT="Times New Roman"][COLOR="#8b0000"][SIZE="4"]hihihi ... [/SIZE]:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/I][/B] [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/sosina95.jpg[/url]
  2. [quote name='Asiaczek']Wracając jeszcze do pcheł i kleszczy. Tegorocznych. Ja przed każdym wyjazdem na wystawę psikam moje baski Frontlinem i jakoś nie widzę pchełek w domu. A mam kotyperskie w domu i przy czesamiu byłoby coś widac, prawda? Pzdr.[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Masz jeszcze koty perskie ? :crazyeye: O rany ! To masz roboty przy tyle menażerii ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  3. [quote name='Bartiśkowa_']Czesc :multi: [URL]http://i42.tinypic.com/2dshhxw.jpg[/URL] świetne !!! :loveu: [URL]http://i43.tinypic.com/1zme63s.jpg[/URL] słodki białasek z Sammiego.[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Dziękujemy ślicznie :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  4. [quote name='groszek83'][url]http://i39.tinypic.com/1z6fwug.jpg[/url] chińczyk:evil_lol:[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]hihihi ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  5. [quote name='Tekla64']bylam obejrzalam jak zwykle.... galy wypadaja[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Jesssu ! Ale nie wypadły ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='zuzolandia'][B][I] [url]http://i42.tinypic.com/2dshhxw.jpg[/url] ooo Ludwiczek jest rewelacyjny :multi: [url]http://i43.tinypic.com/1zme63s.jpg[/url] śliczny białasek :loveu: [url]http://i43.tinypic.com/dcvarl.jpg[/url] Dinduś jak zwykłe przystojniachaaa :loveu::multi: witankoo deszczowe :lol:[/I][/B][/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][B][B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]A witanko, witanko w tą jesienną wiosnę[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/I][/B] [quote name='deer_1987']Nie to ze nie trzeba, ale kazdy robi jak uwaza :) ja nie uwazam zeby nasze potrzebowaly sie kapac raz na miesiac :)[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Też tak uważam ... Ale dosyć tego ble, ble, ble ... :diabloti:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  6. [IMG]http://i43.tinypic.com/1zme63s.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2cq1ddx.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/5ccf4g.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/dxckde.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/snduee.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url]
  7. [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Przeprzepięęękne foty :loveu::loveu::loveu: brak mi słów ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url]
  8. [IMG]http://i44.tinypic.com/kd4ynk.jpg[/IMG] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Ooo ... a któż to nas odwiedził ! Sammi przyszedł się przywitać :crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i44.tinypic.com/2ijojv9.jpg[/IMG] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]No taaak ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i43.tinypic.com/24vmu7m.jpg[/IMG] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]pan hrabia Sammi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i40.tinypic.com/15wdw6d.jpg[/IMG] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]... a to tylko Dindek ... :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i39.tinypic.com/n472hi.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url]
  9. [IMG]http://i39.tinypic.com/2hcpamv.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/1z6fwug.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/j7tcad.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2nrexy.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2zt9cp2.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url]
  10. [IMG]http://i41.tinypic.com/nlrhco.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/dcvarl.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/24kxjxt.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/28cgeic.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/23uc3ly.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url]
  11. [IMG]http://i44.tinypic.com/30jlm5g.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/1zdxhr8.jpg[/IMG] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Dindek - sępidło (w woreczku szyneczka) :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i44.tinypic.com/16i9tgo.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/wwlsgh.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/11gngr6.jpg[/IMG]
  12. [quote name='deer_1987']ale Hektor urosl :)[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]My tego w parku nie zauważamy nawet - może dlatego, że widzimy go na codzień ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='Shirai - Koki']Witaj Halgre...jest jest Twoja galeria tylko dziewczyny troszke dyskutuja..dawaj foty...odrazu bedzie lepiej !!! Pozdrawiamy[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Zaraz dam :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='Tekla64']jejku jak zwykle super zdjecia i super towarzystwo!!! zaglladam czesto ale coz mam wiecznie pisac te same zachwyty? wiec ogladam sie zachwycam ale nie pisze bo nic madrego a innego nie przychodzi do glowy[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Dzięki :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  13. [SIZE="5"][B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]Witanko jesienne wiosenną porą[/COLOR][/SIZE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/FONT][/I][/B][/SIZE] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url]
  14. [quote name='deer_1987']No tam dlatego ludzie pisza jak czesto kapia i jak powinno sie - czyli wlasnie np sama woda :)[/QUOTE] :multi::multi::multi: ______________________________________ [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="6"][COLOR="#8b0000"]C.d.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]Morfi z hektorkową nową zabawką :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i41.tinypic.com/156putk.jpg[/IMG] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]Hektorek jednak zdecydowanie woli patole :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i41.tinypic.com/sy8svk.jpg[/IMG] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]... i bieganie z prędkością światła :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i41.tinypic.com/142daf8.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/63siu8.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2dshhxw.jpg[/IMG] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]A teraz idziemy na spacerek ... Dzisiaj trochę później :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  15. [quote name='deer_1987']oczywiscie ze ja widzialam zdjecia!![/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Grzeczna dziewczynka ... [IMG]http://i41.tinypic.com/ildgqw.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='deer_1987'][url]http://www.dogomania.pl/threads/110444-Jak-czAE-sto-kapaAE-psa[/url][/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Poczytałam sobie to ... No tak, psy wystawowe zawsze są kąpane częściej - to wiadomo ... A tak pozatem - to każdy kąpie psa kiedy uzna za stosowne i tyle ! Ja Dindka tylko jak muszę to go myję w samej wodzie np. jak jest utytłany z błota bo latał po różnych bajorach itp. [/FONT][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url]
  16. [quote name='Bartiśkowa_'] [URL]http://i41.tinypic.com/8wjs41.jpg[/URL] ale przystojniak z niego :loveu:[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]No pewnie - przecież jest mój :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='groszek83'][url]http://i41.tinypic.com/8wjs41.jpg[/url] Ładne zdjęcie;) Pozdrawiam!![/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Dzięki wielkie :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  17. [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="5"][COLOR="#8b0000"]Gratulacje :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://i42.tinypic.com/2cza7pu.jpg[/url] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url]
  18. [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Obie fotki superowe :multi::multi::multi: Ciekawe, co żeś narozrabiała ... :crazyeye::evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url]
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]łysol ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [IMG]http://i40.tinypic.com/osy7tj.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url]
  20. [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Ojej ... bidulek :-( [IMG]http://i43.tinypic.com/b8pyqc.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url]
  21. [quote name='Pestka']Jak to nie ma? Nie rozumiem.[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]No bo nikt tu nie odwiedza fotek tylko klachają :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url]
  22. [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Jaki przytulaśny :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [url]http://img54.imageshack.us/img54/8281/img9972.jpg[/url] [url]http://img240.imageshack.us/img240/1277/img9974.jpg[/url] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url]
  23. [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Czy to znaczy, że mojej galerii już nie ma ? :crazyeye: Nikt nawet nie wie, że tu są nowe fotki - bo przecież ich nie widać ... :shake: [IMG]http://i43.tinypic.com/140hwtw.jpg[/IMG] Albo też nikt nie chce ... [IMG]http://i41.tinypic.com/ildgqw.jpg[/IMG] Dooobra ... zobaczę jutro :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url]
  24. [quote name='deer_1987']Furminator + olej z ryby i nie gubi pies siersci :)[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]Poczytałam, pooglądałam - fajne to ten furminator :multi: Nie miałam nawet pojęcia o istnieniu czegoś takiego :evil_lol::evil_lol: Ale tanie to też nie jest ... :shake: No pomyślę ... :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i40.tinypic.com/1z3nz36.jpg[/IMG] [url]http://halgre.posadzdrzewo.pl[/url]
  25. [quote name='lolka75']a ja fffffffcale nie mam siersci w domku:roflt: ani w jedzeniu, ani na ciuchach, ani w zakamarkach ciala:roll::oops:.... ale powiem jak sobie z nia poradzilam..... przestalam na nia zwracac uwage:diabloti: kudlow dalej wszedzie pelno...ale jak cos to spokojnie wyciagam je z kanapki czy z biustonosza i nawet juz nie komentuje:evil_lol: Alcia czeeesc:loveu::p[/QUOTE] [B][I][FONT="Times New Roman"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"]hahahaha ... [IMG]http://i40.tinypic.com/op8n7q.jpg[/IMG][IMG]http://i40.tinypic.com/op8n7q.jpg[/IMG][IMG]http://i40.tinypic.com/op8n7q.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
×
×
  • Create New...