Laski jesteście niezwykłe - tak pomagacie Sara.
A tu jeszcze oNkowata sunia szczeniak:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105445[/URL]
Na allegro zbieraja sie pieniązki, Ja wpłaciłam razem 170,00zł. Inni też.
Więc może dokładne rozliczenie kto ile dlał na Magię.
I jakie sa rachunki - do zapłacenia i te na przyszłosć.
Doda wróciłam- nie odzywałam sie ale mocno Tobie i Sarze kibicowałam. Sama zajmowałm sie schroniskiem w Dąbrówce pod Wejherowem. Tam tez pieski cierpią ale już jest nadzieja!
Wierzę że Sara znajdzie rewelacyjny domek.
A jak coś dowiecie sie o lekarstwach dla Sary to zaczniemy zbierać pieniążki.
A co do ludzi to są okrutni.............
strasznie okrutni.......