Jump to content
Dogomania

szasztin

Members
  • Posts

    323
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szasztin

  1. Taka śliczna sunia! Oby udało sie coś zrobić z jej nóżkami!!! Srasznie trzymam za nia kciuki!!!!!!!
  2. Właśnie poszło na AFN 100 azł dla Bony. Tzrymaj sie mała!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Ja wpłace 100 zł. Więcej nie mogę:(. trzymam za małą kciuki.!!! Bona trzymaj sie!!!!!
  4. Podnoszę!!! Uda sie go wam złapać!!! Piesku znajdz sie!!
  5. Laski jesteście niezwykłe - tak pomagacie Sara. A tu jeszcze oNkowata sunia szczeniak: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105445[/URL]
  6. Magia trzymammy za ciebie kciuki!!!!!
  7. Tutaj macie jeszcze jedną 6 miesięczna sunie onka. Może ktoś zechce: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104351[/URL] Jest śliczna.
  8. Rozumiem ze to do mnie! Nie będę mieszać. Allegro - secki.
  9. secki inaczej szasztin!
  10. Z allegro tez troszke będzie! Ale trzeba będzie pilnować i ponawiać allegro, bo pieniążki są nadal potrzebne!!
  11. Na allegro zbieraja sie pieniązki, Ja wpłaciłam razem 170,00zł. Inni też. Więc może dokładne rozliczenie kto ile dlał na Magię. I jakie sa rachunki - do zapłacenia i te na przyszłosć.
  12. Wygłaskaj Magię odemnie - niech mała wraca do zdrowia!!!!:loveu:
  13. Mysle ze akcja adopcyjna ruszy w przyszłym tygodniu i wtedy przyda sie każda pomoć!! Psiaki do góry!!!
  14. Mala do góry! Co z nią będzie???? A ci ludzie ja oddadzą?
  15. Magia trzymaj sie!!! Jak tam wygladają pieniążki na jej leczenie!!! I dajcie znać co z tymi nogami?
  16. NO nie Moge - SSSUUUPPPEEEERRRRR!!!!:loveu::loveu::loveu:
  17. czekamy na zdjęcia i wtedy podmienimy je na ogłoszeniach!!! Może wtedy znajdzie sie domek!!! Mała trzymaj sie!!
  18. Szukamy dalej i wierzymy!!!!! SUN słoneczko Twój domek już sie niedługo pojawi.
  19. Doda wróciłam- nie odzywałam sie ale mocno Tobie i Sarze kibicowałam. Sama zajmowałm sie schroniskiem w Dąbrówce pod Wejherowem. Tam tez pieski cierpią ale już jest nadzieja! Wierzę że Sara znajdzie rewelacyjny domek. A jak coś dowiecie sie o lekarstwach dla Sary to zaczniemy zbierać pieniążki. A co do ludzi to są okrutni............. strasznie okrutni.......
  20. Co z Sarą???? Kiedy będzie wiadomo coś o lekach???
  21. Czekamy na badania i życzymy dużo ZDRÓWKA!!!!!
  22. DO domku do domku ktoś z pewnością na ciebie czeka .....
  23. dziekuję:loveu::loveu: w imieniu psiaków!!
×
×
  • Create New...