Prześlidziłem cały wątek dotyczący Kreonka super że znalazł ciepły miękką poduche :) Komu sznaciu spojrzy raz w oczy nie oprze sie jego urokowi szkoda że ja już nie mam mojej sznauci :( mam nadzieje że sobie fruwa na jakims obłoczku :) eria jeszcze Cie nie raz zaskoczy a to że śpi na łóżku to norma to są wielkie wrażliwe pieszczuchy a Ty masz równie wielkie serducho
Pozdrawiam wszystkich sznaucio maniaków
ps
poradzcie jak przekonac mame żeby zgodziła sie na psiaka ??