Jump to content
Dogomania

dtos_rybnik

Members
  • Posts

    24
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dtos_rybnik

  1. Malutka hopsaj w góre i do nowego domku :) nie zostawimy Ci tam :)
  2. chatita spokojnie znajdziemy jej domek ja juz działam pytam znajomych jak coś sie urodzi dam znać :-)
  3. Pola pokaż jak skaczesz i na pierwszą strone :-)
  4. ja nie tylko w olbrzymkach jestem zakochany ale we wszystkich sznauciach bede zaglądał do Kreona sytematycznie a Foksia też jest super nie ma co ukrywac :) ale losy tego pieszczocha bede śledzil na bieżąco i prosze o szczególowe info o Kreonie i czekam na focie :P
  5. ja też postaram sie coś zadziałac może jakoś pomoge tej sunii
  6. Prześlidziłem cały wątek dotyczący Kreonka super że znalazł ciepły miękką poduche :) Komu sznaciu spojrzy raz w oczy nie oprze sie jego urokowi szkoda że ja już nie mam mojej sznauci :( mam nadzieje że sobie fruwa na jakims obłoczku :) eria jeszcze Cie nie raz zaskoczy a to że śpi na łóżku to norma to są wielkie wrażliwe pieszczuchy a Ty masz równie wielkie serducho Pozdrawiam wszystkich sznaucio maniaków ps poradzcie jak przekonac mame żeby zgodziła sie na psiaka ??
×
×
  • Create New...