Jump to content
Dogomania

Vitka

Members
  • Posts

    5010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vitka

  1. [quote name='Madallena']Zobaczcie jaka jestem efektywna :):) [URL]http://przytulisko.glowno.pl/aktualnosci.htm[/URL][/QUOTE] Łaaał! Jaka szybka reakcja ! :) Oby znalazło się wielu chętnych! :)
  2. :) Zgadzam się. Bardzo śmieszny, tak śmiesznie nieśmiały :)
  3. Mamy w schronisku podobnego szczeniaka jak Korek! [img]http://img297.imageshack.us/img297/9471/img2599640x480.jpg[/img] edit: nie no może trochę mniej podobnego :D
  4. Nowe cegiełki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177364-CegieA-ki-na-ElblAE-skie-Schronisko-NOWE-Prosimy-o-pomoc[/url] W moim banerku jest jeszcze jeden nowy bazarek (ten czerwony guzik) :)
  5. Ja widziałam to na żywo! GENIALNE! :D
  6. [url]http://www.dogomania.pl/threads/176819-NOWE-CUDNE-PSIE-UBRANKA-I-SWETROSKI-TANIO-KORZYSTAJCIE-NA-PLASKATE-Z-KA-Do-30-01[/url] Proszę bardzo. Może akurat. ;)
  7. Może kupicie na bazarku? Są bardzo ładne i na ładny cel :)
  8. Moja ciocia ma owczarka collie ze schroniska... suczka dopiero po 3 praniu zaczęła jako tako pachnieć.. Len jest śmieszny! :) Będzie pięknym pieskiem. Głowa do góry!
  9. Ja sobie życzę więcej takich wątków na dogo! :D To bardzo poprawia humor :)
  10. Piesek nr 68, Czarek z Radomia ma już domek. :) Święta spędził z rodziną! :D
  11. Czy Gaja zalicza się do kudłaczy? ;) [img]http://img87.imageshack.us/img87/268/dsc09958640x480.jpg[/img] [url]http://www.dogomania.pl/threads/147505-Gaja-A-liczna-A-ywioA-owa-i-kochana-suczka-ElblAE-g[/url]
  12. Nasz biedny kudłaczek... Korek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/147502-Spaniel-czy-pA-ochacz-niemiecki-A-LICZNY-KOREK-ElblAE-g[/url] [img]http://img264.imageshack.us/img264/4702/dsc09688640x480.jpg[/img] [img]http://img225.imageshack.us/img225/9797/dsc09824640x480.jpg[/img]
  13. I to wsio ;) Dziś było bardzo fajnie... :) Zwłaszcza leśne przygody :D
  14. " nooo zobaczcie jak on się wlecze! " [img]http://img245.imageshack.us/img245/6894/img2670640x480.jpg[/img] [img]http://img297.imageshack.us/img297/2307/img2671640x480.jpg[/img] Damian i jego "bullteriery" !! :evil_lol: [img]http://img215.imageshack.us/img215/460/img2673640x480.jpg[/img] [img]http://img509.imageshack.us/img509/7121/img2675640x480.jpg[/img] [img]http://img246.imageshack.us/img246/8118/img2678640x480.jpg[/img]
  15. Szarak [img]http://img215.imageshack.us/img215/4532/img2658640x480.jpg[/img] Cała zgraja ;) [img]http://img297.imageshack.us/img297/6595/img2665640x480.jpg[/img] [img]http://img402.imageshack.us/img402/8053/img2666640x480.jpg[/img] " o nieeee.... znów mi go doczepili i nie mogę poszaleć.. :roll:" :lol: [img]http://img297.imageshack.us/img297/1231/img2667640x480.jpg[/img] [img]http://img402.imageshack.us/img402/5443/img2668640x480j.jpg[/img]
  16. [quote name='Charly']a czemu się smiejesz ze szczeniaczka rasy bokser płci męskiej o dziwnym żeńsko brzmiącym imieniu Bogusia?[/QUOTE] hahaha :D słyszałam jego, a raczej jej historię :)
  17. [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4825/img2629640x480.jpg[/IMG] [COLOR=White]................................[/COLOR] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8890/img2638640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/5357/img2647640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4736/img2654640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/3193/img2680640x480.jpg[/IMG]
  18. [img]http://img297.imageshack.us/img297/9471/img2599640x480.jpg[/img] [img]http://img297.imageshack.us/img297/1818/img2604640x480.jpg[/img] [img]http://img246.imageshack.us/img246/237/img2605640x480.jpg[/img] [img]http://img246.imageshack.us/img246/9056/img2615640x480.jpg[/img] [img]http://img215.imageshack.us/img215/7417/img2624640x480.jpg[/img] [COLOR=White].................................[/COLOR]
  19. Cicha [img]http://img509.imageshack.us/img509/8946/img2570640x480.jpg[/img] interesująca pozycja :D [img]http://img297.imageshack.us/img297/7186/img2582640x480.jpg[/img] szczeniaki [img]http://img245.imageshack.us/img245/1169/img2586640x480.jpg[/img] [img]http://img246.imageshack.us/img246/5117/img2597640x480.jpg[/img] [img]http://img297.imageshack.us/img297/9471/img2599640x480.jpg[/img]
  20. [img]http://img515.imageshack.us/img515/2492/img2574640x480.jpg[/img] Syjamek bez oczka [img]http://img237.imageshack.us/img237/1817/img2549640x480.jpg[/img] [img]http://img99.imageshack.us/img99/1594/img2546640x480.jpg[/img] [img]http://img514.imageshack.us/img514/9766/img2568640x480.jpg[/img] Teatr [img]http://img509.imageshack.us/img509/872/img2572640x480.jpg[/img]
  21. Bogusia :evil_lol: [img]http://img294.imageshack.us/img294/5192/img2542640x480.jpg[/img] [img]http://img215.imageshack.us/img215/5144/img2543640x480.jpg[/img] Kuter [img]http://img215.imageshack.us/img215/2055/img2566640x480.jpg[/img] Blanka [img]http://img297.imageshack.us/img297/7176/img2576640x480.jpg[/img] [img]http://img412.imageshack.us/img412/5930/img2575640x480.jpg[/img]
  22. [img]http://img101.imageshack.us/img101/2549/img2502640x480.jpg[/img] [img]http://img215.imageshack.us/img215/9577/img2528640x480.jpg[/img] [img]http://img246.imageshack.us/img246/8336/img2532640x480.jpg[/img] [img]http://img297.imageshack.us/img297/9880/img2535640x480.jpg[/img] znów łobuzy :) [img]http://img297.imageshack.us/img297/3988/img2509640x480.jpg[/img]
  23. [img]http://img402.imageshack.us/img402/114/img2488640x480.jpg[/img] [img]http://img171.imageshack.us/img171/9213/img2490640x480.jpg[/img] [img]http://img297.imageshack.us/img297/2064/img2492640x480.jpg[/img] Na pięknym mosteczku ;) [img]http://img171.imageshack.us/img171/8274/img2493640x480.jpg[/img] Blacky [img]http://img171.imageshack.us/img171/4788/img2501640x480.jpg[/img]
×
×
  • Create New...