[IMG]http://images31.fotosik.pl/300/556c723c5a91b866med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images24.fotosik.pl/237/45b5aca2343d842emed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images28.fotosik.pl/237/cedf8a4319799e7fmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images23.fotosik.pl/236/5b98953ae66ca0e1med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images33.fotosik.pl/300/89af1a8cd2bfb660med.jpg[/IMG]
Dobra to tyle na dziś:D Padam! Dużo Koffci jest :loveu:
[quote name='Gonitwa']
A tak poza tym to będzie dziś dostawa zdjęć bo idziemy z Vitką na spacer po parku:loveu:[/quote]
:loveu::loveu: [COLOR=Silver](10znaków)[/COLOR]
Każdy ma prawo mieć tyle psów ile chce! Tylko ważne jest, aby potrafił zapewnić im dobry byt ;) Takie zarzuty na gg są bardzo niegrzeczne! Ja bym się wkurzyła! :roll:
Ja zapytam: Czy coś już postanowiłaś? :p
Ja znam przykład inny:D Maleńki York zastraszał ogromnego doga niemieckiego! :evil_lol: Mały szczekał a duży uciekał, usuwał się z drogi, odchodził od miski... po prost mały dyktator był z tego Yorka :lol:
Jakie cudowne!!!:loveu:
A to moje łobuziaki:
Lonia:
[IMG]http://images29.fotosik.pl/230/139e3c6d965245b1.jpg[/IMG]
Franek:
[IMG]http://images30.fotosik.pl/231/800d8346e5100ecb.jpg[/IMG]
A tutaj Franek pomaga mi rysować:loveu:
[IMG]http://images24.fotosik.pl/231/bb200065b851b948med.jpg[/IMG]