Zrobiłam w końcu porządek w pokoju :evil_lol:
Jak coś się nie nadaje to ja to odbiorę, ale starałam się wybierać fajne rzeczy. :)
Czy ja się mogę dowiedzieć czegoś więcej? Co powinnam jutro robić?
Byłam w schronisku we wtorek, bo inne dni mi nie pasowały, ale pani Agnieszki nie było. Jutro mogę przyjechać bardzo rano, ale czy jest potrzeba? :)