Jump to content
Dogomania

Doda_

Members
  • Posts

    11293
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Doda_

  1. [quote name='ANETTTA']najpierw sara musi miec domek ale trzymaj rka na pulsie .......i pilnuj innych domków ...pusc linka na watku sary moze ktos do zajrzy do bidulka latwiej bedzie szukac domu[/quote] Link tego kilkumiesięcznego owczarka jest na wątku Sary
  2. a oni nie mogliby wchodzic na dogomanie???
  3. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]napisz do zona... ona studiuje w Katowicach i tam mieszka ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zresztą już jej klikłam na gg i wysłałam linke ;) [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] dzięki :loveu::loveu::loveu:
  4. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red]Szukam kogoś z Katowic, kto mógłby sprawdzić domek. Moja znajoma chciała pójść ze mną sprawdzić dom, ale ja dzisiaj niestety czasu nie mam, będę miała goście. Proszę, osoby z Katowic, odezwać się!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [quote name='Rybka_39']Super domków się posypało dużo:multi: Ale nie spieszcie sie z decyzją;), spokojnie najlepiej z wszystkimi przeprowadzic rozmowy;)[/quote] Oj no tak :) Ta Aneta jeszcze nie weszła na gg, myśle ze będzie jutro.
  6. [quote name='Aga & Amber']Tytuł zmieniłam ,wczoraj moj maz rozmawiał przez telefon z właścicielka i troche go nerwy poniosły:angryy:. Mam nadzieje ze zaowocuje to zdieciami dzisiaj[/quote] Ci właściciele naprawde nie staraja sie pomoc piesku :shake: nagle wyjada i go zostawia w schronisku :shake: nie powinni wyjechac, mysle, ze gdyby mieli niemowle, i musieliby wyjechac to dziecko tez by oddali do adopcji?? chyba zrezygnowaliby z wyjazdu, teraz to tez trzeba zrobic bo maja psa, pies to nie zabawa :shake:
  7. [quote name='ewatr']Moze cos w tym guscie : Po 7 latach wiernej służby ON tafi do schroniska - Rzeszów pomocy ![/quote] Dobre, Aga - napisz taki tytuł moze odezwa wiecej osob
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]przepraszam że się wtrącę....[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Naprawdę nie lubię jak ktoś przeprasza że sie wtrąca, albo że się odezwał.. To forum jest dla wszystkich dogomaniaków, wszyscy mogą pisac, odezwać się i 'wtrącac' :)
  9. Moniko55 Sara została wysterylizowana w środę :) Macie rację, nie skreślimy p. Dorotke od razu, jutro o 15 Monika55 idzie do p. Dorotki z wizytą przedadopcyjną, to się dowiemy z czego będzie utrzymywać i czy będzie jej stać na leczenie psa. Pani Dorotka miała już ONkę chyba też suczkę, była z nią 12 lat. Więc chyba wie ile kosztuje utrzymanie dużego psa :)
  10. [quote name='milcia17']Uważam, że wypada. To znaczy, można delikatnie spytać się, z czego pani Dorota będzie utrzymywać Sarę. [/quote] No dobra, więc lecę napisać PW do Moniki55. Jesteś nowa, to witaj kochana na dogomanii!! [quote name='epe']Kakao! Bardzo mądra uwaga! No,ale może pani ma jakies ciche dochody? Bo nie myślę,że chciałaby sprzedać Sarę,bo nie ma kasy? Faktycznie oferta tej pani staje się coraz mniej ciekawa! Doda! Pytanie o finanse na utrzymanie psa jest jak najbardziej na miejscu! Przecież pies nie żyje powietrzem,a wet? Jak się chce adoptować dziecko,to też trzeba sie wykazać dochodami![/quote] No tak, ja wcześniej też się zastanawiałam z czego będzie utrzymywać Sarę, ale..nie powinnam tu pisać...ona jest wdową, może miesięcznie wpłacają jej pieniądzki? Nie znam się na tym:shake: Napiszę do MOniki55, by porozmawiała z p.Dorotka o tym..
  11. [quote name='kako80']jezeli moge sie odezwac.. utrzymanie onka troche kosztuje..nie moga jesc byle czego bo sa bardzo wrazliwe.. nie chce, zeby zabrzmialo to zle, ale jak ktos kto aktualnie nie pracuje, chce utrzymac dwoje ludzi i dwa psy?a jak ta praca co ma byc nie wypali?[/quote] Każdy moze się odezwac:) Wiem ile kosztuje utrzymanie ONka bo sama mam ONka... Ta p.Dorotka, zacznie pracę od marca, nie wiem z czego utrzymuje siebie i swojego syna, psów.. Może Monika55 która pójdzie do p.Dorotki z wizytą przedadopcyjna, porozmawia o tym?? Nie wiem czy wypada pytać??
  12. Dzięki, oj, będziesz niewyspana. Dobranoc:loveu:
  13. [quote name='AguśSosnowiec']Nie ma niestety żadnych ogłoszeń. Doda_ dzięki, może się uda.. Postaram się ustrzec Lorusię przed schronem, zdaję sobie sprawę że to ją kompletnie zniszczy:-( Domku dla Lorusi pokaż się[/quote] Nie, nie, do schroniska nie ma mowy.. :shake: Bede sie starac, probowac, ale nie obiecuje ze sie uda.. Potrzebowalabym wiecej info o sunki? Jaka teraz jest (bo chyba sie zmienila?) Sunko, hop na 1-sze miejsce!
  14. [quote name='ANETTTA']mysle ze tak ale jego chyba czeka jeszcze leczonko ......u emir ......pies przebywa ...[/quote] rozumiem, jak dlugo u emir bedzie?? Nie wiem czy sie uda ale obiecuje ze zaproponuje im pieski..
  15. [quote name='epe']Doda! Napisz mi na PW tel.do pani Irenki z Krakowa,bo sobie go skasowałam![/quote] Oj, juz chwila. Lece po komórke i wyśle na PW :)
  16. p.Dorotka z Jastrzebia Zdroja zgadza sie na wizytę przedadopcyjna. Idę napisac PW do Moniki55 :cool3:
  17. Kochana Epe - mam prośbę.. W Krakowie są następni ludzie zainteresowani Sarą, p.Irenka chciałaby zrobić wizytę przedadopcyjną, z tobą (ludzie wiedzą i się zgadzają na wizytę przedadopcyjną). Mogłabyś to zrobić?? Jeśli tak - skontaktuj się z p.Irenka :*
  18. Ludzie, jest tak dużo psów które potrzebują domki.. Na całą siłe szukam chetnych adoptować Sarę, chce zeby bylo jak najwiecej domow, bo chcialabym wtedy zaproponowac im inne pieski (Str 63, tam sa kilka psow).. jak sara znajdzie wlasciwy dom..
  19. Anetta, ten piesek szuka domu??Jak Sara znajdzie dom właściwy dla niej, pozostalym chetnym zaproponuje takze tego pieska, moge??
  20. [quote name='epe']No to cioteczki z Jastrzębia "prześwietlą" ją! Może rzeczywiście nie jest do odrzucenia? Byle była odpowiedzialna![/quote] Przyszli właściciele koniecznie muszą być odpowiedzialnymi ludźmi.. Więc kiedy zaczynamy sprawdzać domki?? Jeszcze ani Aneta ani p.Dorotka nie odezwały. P.Aneta pewnie w poniedziałek się odezwie bo dzis nie pracuje, a pisze do mnie z pracy... A Dorota, niewiem, czekam. Chcę jak najszybciej sprawdzić domki, zebysmy mieli czas się zastanowic ktorego wybrac...
  21. [quote name='adria']NIe dalam jej Matrixa dlatego, ze adopcje psa przeprowadzam na zasadzie: trzeba przyjechac, poznac-zobaczyc psa, porozmawiac. Nie przekonala mnie wlasnie tym, ze pytala tylko na gg a dla mnie jest to sprawa zbyt powazna. Na koniec zosatwila mi swoj nr. tel., gdybym tak sie jednak zdecydowala dac jej Matrixa, ewentulanie znalazla transport zeby jej go przywiesc :cool1:. Dla mnie bylo to troche niepowazne, bo nie zalezy mi na tym, zeby sie psa pozbyc tylko, zeby znalesc mu domek na reszte zycia. Moze jednak zbyt surowo i zupelnie bezpodstawnie oceniam ta pania :roll:[/quote] Rozumiem, dziękuje bardzo! Ktoś sprawdzi ten domek, pogada z panią, to zobaczymy co z tego będzie. :)
  22. [quote name='epe']Czy ta pani jest na "czarnych kwiatkach lub pretenduje do wpisania jej tam? Faktycznie tel.o 2 w nocy to trochę dziwne![/quote] Ta pani się odezwała do mnie na gg o 2 w nocy. Myślała ze mnie nie ma ale byłam. Nie wiem czy jest na czarnych kwiatkach:shake:
  23. [quote name='adria']Ta pani chciala ode mnie Matrixa. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104716&highlight=Matrix[/URL] Niestety nic konkretnego nie moge powiedziec. Pytania zadawala przez gg pomimo podania nr.tel i prosila o dowiezienie psa. Moze poprostu szuka psa w takim typie, ale sprawdzcie dobrze domek, bo Sara jest cudna :iloveyou:[/quote] To czemu nie wydałaś jej Matrixa?? Prosze powiedzieć czemu, jeśli nie tu to na PW, bo dla nas to bardzo wazne informacje. Naprawde. Domek sprawdzimy dobrze, musimy.
  24. [quote name='adria']Sorry, ze tak ni z gruszki , ni z pietruszki, ale czy chodzi o p. Dorote z Jastrzebia Z. ? Kiedy zainteresowała się wasza suńka?[/quote] Tak, ta pani ma na imię Dorota, jest z Jastrzebia. Cos sie stalo?? Dziś w nocy ok. 2 odezwala sie w sprawie sunki.
×
×
  • Create New...