[quote name='jostel5']O,jak miło! Witamy Mamę Majki (chyba się nie mylę....;))
Malutka będzie miała full serwis...!:)
Sterylizacji teraz nie będzie na pewno,bo dowiedziałam się (długa rozmowa z Haniabor...:) ),że skoro Żabulec ma "coś" z wątrobą na skutek urazu,warto jej zrobić próby wątrobowe i biochemię...
Hania wie,co mówi,bo zna to z autopsji...
A skoro był uraz-sterylka nie wchodzi w grę,ponieważ wszelkie parametry muszą wrócić do normy.
W Białej takie badania można zrobić u doktora Górniaka.I chyba trzeba,prawda?[/QUOTE]
To nie Mama, to mój brat.
Mama jest w trakcie wymyślania nicku, jak wymyśli to się na pewno pojawi na wątku.