Jump to content
Dogomania

Bullila.nl

Members
  • Posts

    2269
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Bullila.nl

  1. Bullila.nl

    Amstaff Rico

    [url]http://img843.imageshack.us/img843/299/zdjcie0127rw.jpg[/url] jaki dumny ten Twoj slodziak:evil_lol::loveu:
  2. Super maluchy :loveu::multi::multi::multi: tak kolorowo ze az sie geba smieje:diabloti:
  3. Wielkie gratulacje !!!:multi: Carmenka sie spisala:loveu:
  4. [quote name='Tengusia']Vesperka to kawal baby :diabloti: [url]http://images43.fotosik.pl/606/33bb553cef0ae676.jpg[/url][/QUOTE] Hej z charakterku tak:evil_lol: gabarytowo to kurdupel:diabloti:
  5. [quote name='wejherstaff']Widać że pełnia szczęścia jak wyjrzało słonko ;) Panna Vesperka jak zwykle pięknie się prezentuje :loveu::loveu::loveu: Daj Bulitka o wielu twarzach :lol:[/QUOTE] [quote name='wejherstaff']Jak ja lubię takie śmieszne fotki ;) Ostatnia i języczkiem naj :loveu: Buziaki dla futrzaków :p[/QUOTE] Buziaki przekazane:loveu: [quote name='Alicja']coś się wara odegła ;) [url]http://images40.fotosik.pl/588/e9446968db1ccf84.jpg[/url][/QUOTE] wczoraj to Bullitkowi sie 5-ta klepka ''odegla'':evil_lol::diabloti: [quote name='evvelina']Futra śliczne, błyszczące. Co Twoje "dzieciaki" jedzą ? :][/QUOTE] A Royal Canin Hypoalergenic+ surowa wolowina bez kosci i co wyzebraja:diabloti:
  6. [quote name='wejherstaff'] Daj Bulitka o wielu twarzach :lol:[/QUOTE] Dobra:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/606/b3c743a14053c066.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/598/b462b203f2e16e4d.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/605/24781d0a4efec8c8.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/561/bfc37fcd781f8a1e.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/588/e9446968db1ccf84.jpg[/IMG][/URL][/IMG] :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
  7. [quote name='Talia']Jaka uśmiechnięta morda :loveu: U Nas tez dzisiaj nie najgorsza pogoda, ale bez słoneczka :([/QUOTE] Hej, u nas sloneczko od wczoraj:multi: [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/561/91962b8d296b4329.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/600/ece28c91aad5fdc4.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/561/2e3aa1d1fc62590a.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/606/a078685863f61b7e.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/606/33bb553cef0ae676.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  8. [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/606/523608cc64604afe.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/421/a59c7040c2fb5dc3.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/605/021e5f9a269c8f0c.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/606/422bb12b91bd8eae.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/600/007cdf6181e00cf9.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  9. [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/607/d9ebb38d5fe49667.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/561/12f2b8d80a5f30cc.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/605/2b4ea5c86866bf07.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/561/024ee919c5a8d42d.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/588/9dad57a7ab8976ef.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  10. [quote name='kiti7']:multi:Witaski bo dlugiej przerwie:cool1: [URL]http://images41.fotosik.pl/349/499a582ce2bc29ea.jpg[/URL] ach ta Vesper jest cudowna:loveu:kawal slicznej pannicy:loveu: Buziaki dla tych slicznych misiaczkow:iloveyou: Pozdrowionka!!![/QUOTE] Dzieki cioteczka:p [quote name='Sebastian']Ależ one już dorosłe...jak ten czas leci... Buziaki dla Was!!![/QUOTE] O wujek Sebastian nas odwiedzil:multi: Niestety juz dorosle,ale na szczescie niezbyt powazne:evil_lol: Buziak:p U nas wiosna pelna geba wiec i sesja byla:multi: [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/606/7736d12cb96b8619.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/600/74ca860cdaabb074.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/606/179b46b9e3673682.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/588/6eaac6720e90c826.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/598/861ea60cb24465bf.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  11. [url]http://oi55.tinypic.com/2vv5nhw.jpg[/url] Taaka jestem piekna:loveu::loveu: Wszystkie fotki swietne a Nazarski to sama slodycz:cool3:
  12. Ja deklaruje po weekendzie przeslac na nia 100zl przekaz bedzie z Zdunskiej woli od Bullila;)
  13. a tak po sasiedzku:p rodzinnie:diabloti: a u boxerki Emmy bylam zloze tam deklaracje
  14. [quote name='Alicja']u nas też BYŁA zima ;) Działeczkę powiadasz :hmmmm: rekreacyjną chyba , bo raczej nie myślicie na stałe do tego dziwnego kraju się przeprowadzać ;) Budowlana 8.000metrow :roll:jeszcze nie wiemy do konca poki co 4 lata zanim corka skonczy szkole takze narazie grodzimy tylko i wlasnie moj TZ pojechal do polski z moim bratem a dzialka od brata kupiona takze bedzie przez plot i On sie buduje w pl. a tez mieszka tu:p [B]LUDZISKA .....[/B]:( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200193-Emma-walczy-o-%C5%BCycie%21%21%21%21-Fundacja-SOS-Bokserom/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/200193-Emma-walczy-o-%C5%BCycie!!!!-Fundacja-SOS-Bokserom/page3[/URL][/QUOTE] Budowlana 8.000metrow :roll:jeszcze nie wiemy do konca poki co 4 lata zanim corka skonczy szkole takze narazie grodzimy tylko i wlasnie moj TZ pojechal do polski z moim bratem a dzialka od brata kupiona takze bedzie przez plot i On sie buduje w pl. a tez mieszka tu:p
  15. [quote name='Alicja']wow:multi: gdzie byłaś jak cię nie było ;)[/QUOTE] a wiesz zima byla:evil_lol::evil_lol::evil_lol: poza tym bylo pare spraw do pozalatwiania:cool3: odwalilo nam i kupilismy dzialke w polsce:roll:
  16. Hello Allutka:multi: o mijn god :roll: [url]http://images8.fotosik.pl/897/a88a897593dfbc29.jpg[/url] skopiowala Ozzulkowi ogonek:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. a cha ;) ale skyp by mogla uzyc:diabloti:
  18. [quote name='Asiaczek']Czym to będzie skutkowac dla nas? Pzdr.[/QUOTE] wlasnie wlasnie:evil_lol: moze sie wreszcie na skyp-ie pokazesz??:cool3:
  19. [quote name='ROYALSTAFF SOPOT']Podobna do mamy... ;)[/QUOTE] ale Ty masz oko:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti: Wiecej fotek:loveu:
  20. Witamy slodka mala i Kim i jej sniezna kolezanke:p
  21. [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/473/bfc7c91a335c089b.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  22. Bullila.nl

    Vigo :)

    [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/473/bfc7c91a335c089b.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  23. [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/473/bfc7c91a335c089b.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  24. [IMG][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/473/bfc7c91a335c089b.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
×
×
  • Create New...