[url]http://images47.fotosik.pl/61/ffab62c48bc71f84.jpg[/url]
cudna ta morda:loveu:
-----------------------------------------------------
[B]Ewa ty oplacasz fotoshita??[/B]
Ja wrzucam z darmowego....to moze dlatego po wrzuceniu przez fotosik ,moje fotki sa nie ostre...???:cool3: