Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. kurczę... pośpiech był, Ninka biegała i nie wiem czy załapała się na foto :oops: ale nadrobimy, jakby nie było zdjęcia tym razem :loveu:
  2. [quote name='Romka']Jest już leczona...ale ten proces będzie trwał cały czas,nosek trzeba będzie smarować już zawsze...[/QUOTE] znaczy księżniczka filtrów potrzebuje :-) i domu, domu, domu nade wszystko!
  3. W pierwszym tekście: Czy mam jakieś wyjście? NIE. zmieniłabym Czy mam jakieś wyjście? TAK. Potrzebuję jedynie odrobiny szczęścia, by spotkać tego jednego jedynego człowieka. itd. a w drugim zamieniłabym lekko szyk. Pierwszy akapit wcisnęłabym gdzieś do środka, tak żeby tekst zaczynał się od Nie sposób przejść... I tym sposobem mamy dwa teksty :-) Irenko, bardzo dziękujemy w imieniu Rufusa!
  4. Czekamy do jutra, spotkanie w m-cu neutralnym dla wszystkich oprócz mnie ;-)
  5. [quote name='Romka']Raczej będzie tak zawsze reagować na słońce...koszt leczenia 30zł miesięcznie,tak przekazał mi p.Marek...[/QUOTE] A czy już jest leczona? Czy trzeba jej pomóc? Czy dopiero w domu stałym? Wiesz coś?
  6. To jest całkiem możliwe. Podobnie chyba było z Bellą :lol:
  7. no, a jak będzie za dużo to się odda do schroniska... nie? Ech...
  8. Czekamy na wieści i trzymamy kciuki!
  9. Co można o niej powiedzieć, co napisać?
  10. O rety... powodzenia maleńka, mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej i nie będziesz już się bać...
  11. a to uczulenie można wyleczyć jakoś?
  12. Czekamy na wieści cierpliwie, niecierpliwie ;-)
  13. żeby tylko ten tatuaż był czytelny...
  14. Nie ma i nie miał... dlatego poprosiłam Figę o kilka zdjęć Erniego.
  15. ONek mojej koleżanki nigdy nie siedział w kojcu, od szczeniaka mieszka z nimi w domu, nawet budy w ogrodzie nie ma, a mimo to miał taki etap, jako dorosły pies, że ganiał ogon i łapał niewidzialne muchy, w sytuacji np. takiej, gdy nie wolno mu było czegoś zrobić, choćby dziadować przy stole, to może być efekt stresu związanego z utratą pana i schroniskiem.
  16. on tam już jest :-) ogłoszenia już nawet zrobione ;-) (linki nad zdjęciami Figi).
  17. [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/2667/dscn1265uh.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/473ddfea6d4300321a9cb5b15ae503f4,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/a43a0f7ecceafe979d587b8b7322fc6b,10,19,0.jpg[/IMG]
  18. do przekopiowania na bazarek [FONT=Arial][SIZE=2]Bojka, inteligentna, łagodna suczka poszukuje domu.[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Bojka nigdy, przez całe życie nie miała swojego pana, ani swojej rodziny, z którą mogłaby spędzać czas, towarzyszyć w spacerach, cieszyć się na powrót państwa do domu. Od szczenięcia błąkała się w towarzystwie innych psów w okolicach składu budowlanego. Pewnego dnia psy trafiły do schroniska. Zagubiona Bojka schowała się głęboko do budy, by uciec przed światem, unikała kontaktu z ludźmi, ze strony człowieka nic dobrego jej nie spotkało. Na pomoc przyszli ludzie, którym jej los nie był obojętny. Bojka trafiła do hoteliku dla psów, gdzie jest socjalizowana, spędza czas w towarzystwie ludzi i psów. Jest bardzo łagodna dla innych zwierząt, nie okazuje zazdrości o człowieka. Bardzo dobrze będzie czuła się na podwórku w towarzystwie innych czworonogów, wykazuje instynkt terytorialny ale jest bardzo posłuszna. Suczka jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana, posiada książeczkę zdrowia. Poszukujemy domu, który pokaże jej, że można żyć w przyjaźni z człowiekiem, domu, który rozumie, że uroda to nie wszystko. Przeciętnej urody Bojka ma ogromne serce, podaruj jej dom...[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Kontakt[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][EMAIL="[email protected]"][COLOR=blue][email protected][/COLOR][/EMAIL][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]608404770[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [IMG]http://images02.olx.pl/ui/11/23/35/1303935128_193001835_1-Zdjecia--Bojka-inteligentna-lagodna-suczka-poszukuje-domu.jpg[/IMG] [IMG]http://images02.olx.pl/ui/11/23/35/1303935128_193001835_2-Bojka-inteligentna-lagodna-suczka-poszukuje-domu-lod.jpg[/IMG] [IMG]http://images01.olx.pl/ui/11/23/35/1303935128_193001835_3-Bojka-inteligentna-lagodna-suczka-poszukuje-domu-Zwierzeta.jpg[/IMG] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/72cf70696a9b03da9536abe3cd8f2a08,10,19,0.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Romka']Feliksa też wrzućcie ,może ktos go wypatrzy...jak Muszce się udało...[/QUOTE] Gdzie wrzucić Feliksa? Zdjęcia dodałam, teraz to allegro wygląda zupełnie inaczej :-) [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1665375953[/URL] Jak nie zadziała powtórzę wyróżnienie, ktoś go wreszcie wypatrzy i zakocha się na amen. edit. na razie go podświetliłam, żeby był bardziej widoczny w kategorii szczeniaków, póki się jeszcze chwilowo załapuje. [url]http://allegro.pl/listing.php/search?string=szczeni%C4%99&category=5344&country=1[/url]
  20. Gupek najpiękniejszy :loveu: Dorzucę zdjęcia do allegro i telefony zaczną dzwonić :p Figa dzięki, dzięki, dzięki :bigcool: Znajdziemy Feliksowi dom najlepszy pod słońcem, ze złotymi klamkami! :lol:
  21. [quote name='Romka']Co z transportem zapytam jeszcze?Pani przyjeżdza czy inaczej to rozwiązujemy?[/QUOTE] Przyjeżdża, przyjeżdża, jutro po południu :-)
  22. Z końca kwietnia, część jeszcze aktualna, ale już daleko w tyle...
  23. [quote name='Andzike']Ale żeś mi pojechała :D :D :D :D[/QUOTE] :loveu: Hi hi hi hi :evil_lol: Muszka pakuj się!
×
×
  • Create New...