sorki, ale od niedawna jakis mnie pech przesladuje:shake:
nie ma neta, nie wiem co sie stało, teraz siedzę u mamy na laptopie
teraz nam sie zerwal kabel i spadł na ogród nie mielismy prądu. nie no dokładnie pech
No to dobranoc i czekam na fotki:loveu: tamte sliczne, ale jak zwykle fotek nigdy nie dosc
Martunia nie jestes sama, ja tez siedze przy książkach i...necie:lol:
C.D.
Ciutkę ucięłam
[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/581/p1100659ge7.jpg[/IMG]
Nowy przedmiot jej westchnień:evil_lol: lotka, którą nam porwała i odać oczywiście nie chciała. Wow jaki rym:loveu:
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8443/p1100658gm9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/3715/p1100657ys8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/3299/p1100654aa5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/9756/p1100653vt4.jpg[/IMG]
MAREA SHAPIRO pewnie! niech tylko który podejdzie:mad: tylko szkoda, ze to sie nie sprawdza w przypadku żywotników:evil_lol:
Fooootki
jakaś dziwna poza w biegu:roll:
[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/9932/p1100674tf8.jpg[/IMG]
Eź te patyki:shake:caaały jej świat:loveu:
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6056/p1100673ad9.jpg[/IMG]
Biega, ucieka:cool3:
[IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3107/p1100669tc8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1254/p1100661fb0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1406/p1100660rd4.jpg[/IMG]
[quote name='Anusia & Alutka']O foteczki :loveu:
Jak ja lubie poscielowe ujecia :evil_lol:
Bry wieczor :loveu:[/quote]
Pościelowe?:-D
Juz dzień dobry, a za chwile dobry wieczór(obowiazkowo buzka):loveu:
super moja niestety boi sie wody,musze zaczac w lecie oswajac:cool3: chociaz moze do rzeki mamy 1/4 kilometra i taka swietna dłuuuga dróżka z drzewami i polami:diabloti:
Witamy:loveu:
Fotki na zachete:eviltong:
Ze swoimi dzieciakami, tym po prawej powydłubywała oczy:evil_lol:
[IMG]http://images25.fotosik.pl/176/30caeb028fef3624med.jpg[/IMG]
Ukochane jej patyczki:razz:
[IMG]http://images27.fotosik.pl/177/ce4172b46f55962fmed.jpg[/IMG]
Krajobraz z psem w dali
[IMG]http://images32.fotosik.pl/180/99abfdbd7d3087a6med.jpg[/IMG]
Znowu te patyczorki:mad:
[IMG]http://images33.fotosik.pl/181/188485aabe8a763dmed.jpg[/IMG]
I jęzor do kolekcji:loveu:
[IMG]http://images27.fotosik.pl/177/2ed0d7a8a562059amed.jpg[/IMG]
Czekam na waszą odpowiedź i daję filmiki:cool3:
jakosc duuużo gorsza niż te co mam na kompie, ale trudno:roll:
Pies wyścigowiec:evil_lol:
[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=DkJDOpL6g6w[/URL]
A tak opiekuje sie "swoim" szczeniaczkiem:diabloti:
[URL]http://pl.youtube.com/watch?v=dRaIsW9TTM4[/URL]