Dziewczyny napiszcie jakie konkretnie badania mam zrobić - tzn wszystkie możliwe, bo nie chce kuć ponownie psa, bo dopiero 2 miesiące temu miał jedne badania krwi i gdzie wy robicie te badania, czy w zwykłym laboratorium, bo słyszałam też, że można te próbki do Niemiec wysłać.
Co ile te badania mam powtarzać i jeszcze gdybyście mogły napisać szacunkowy koszt tych badań.
Bo właśnie idę sie dzisiaj umówić na te badania.