[quote name='nikador']Hahahahahha,Danusiu ja nie wiem jak chodzi na smyczy :evil_lol: Na razie ma zakaz spacerków,więc nie było potrzeby zakładać :oops: No i ze względu na jego nóżkę i to,że trzeba było po operacji ją oszczędzać nosimy go wszędzie,jest leciuteńki :) Ale sprawdzę tą smycz :razz:[/quote]
nikador-sprawdż koniecznie i jakby się bał to pomalutku oswajaj bo ja niestety mieszkam w bloku w samym śródmieściu i nawed siku na trawce bedzie musiał robić na smyczy dla jego bezpieczeństwa aby nie wpadł pod auto.
oktawia6 -na stałe niestety nie bedzie mógł u mnie zostać niezależnie od moich uczuć,więc domek docelowy nadal mile widziany.