Wieści są i to bardzo dobre.
nikador nie moze wejsc na watek,wiec ja przekazuje informacje.
Leczenie Gonzusia u nikador zostało zakończone,zrobiono tyle ile się dało z tą łapcią,została rehabilitacja i nadzieja że łapcia dojdzie do sprawności.
Tak wiec Gonzuś niedługo pakuje swoje manatki i jedzie do mnie,jak ustalimy szczegóły to zaraz Was powiadomimy i dziekujemy ze jestescie z nami i Gonzusiem.