to ja też sprostuje wpis
12 letni jamniś otrzymał od jamniczych ciotek imię Hektor,przebywa nadał w Waszym schronisku,ma mieć zabieg więc czekamy na informacje w tej sprawie,co, jak, kiedy? i jeśli do tego czasu nie znajdzie domku,przyjedzie do mnie na tymczas.
Wątek jamnisia Hektora;
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120400[/URL]