[quote name='Owczarkowa'][CENTER]
:hmmmm:
A ja mam trochę słoneczka :evil_lol: Chcesz to sobie chodź weź. Wymienimy się :diabloti: Ty mi dasz Czikulca, a ja Ci słoneczko :evil_lol::evil_lol:[/CENTER]
[/quote]
Bo moja młoda się zmienia, a raczej jej nastawienie do psów:multi: Już nie jest małą, wredną istotką, która kiedy zbliży się jakiś pies zaczyna szczekać, bo nie dawno bawiła się ze sznupkiem, a wczoraj z yorkasem :loveu:
Czikulca nie dam! A słonko dostałam:multi: