Podnosimy psiutki:loveu:
Dziewczyny, nie ma co tu mieszać i obwiniać sił wyższych.
To czlowiek ma wolną wolę i wybór własnej drogi.Wierzcie mi, za wszystkie wyrządzone krzywdy ludziom i braciom mniejszym ciężko zapłaci. Wszystko, co dajemy innym, wraca do nas zwielokrotnione i w różnej postaci. Dajesz innym dobro, to i tego możesz się spodziewć, krzywdzisz - lepiej proś o wybaczenie, albo spodziewaj się potrojonej zapłaty za swe postępki.
To taki mały offek z mojej strony;)