Trzeba trzymać mocno kciuki za Mikrusa. To bardzo rezolutny psiaczek. Nie da sobie w kaszę dmuchać:evil_lol: Życie go tego nauczyło. Nie miał dzieciństwa usłanego różami...
Mundzioch, rozreklamujemy cię na wszystkie strony:loveu: może wreszcie trafi do ciebie właściwy człowiek, ktoremu zaufasz...
Trzymaj kciuki za cioteczkę Rene, bo jeśli spadnie jej ta działka z nieba, to zabieram cię razem z Mikuliną:loveu:
Gringo wreszcie trafił z klatki do boksu. Siedział sobie w najlepsze z Pokerem i razem mieli się całkiem dobrze.
Gringulec dzisiaj będzie wymiziany przez Rene:evil_lol:
Azja będzie wspaniałym towarzyszem i opiekunem domu.
Ludzi chyba przerażają jej gabaryty i otwarty w uśmiechu pysk, który raczej kojarzy się z czymś innym.
A ona po prostu się cieszy, ze widzi człowieka. Ma bardzo pogodną naturę:loveu:
Orześ, dzisiaj przytulanko:evil_lol:
Cioteczko Oktawio, co mówić o starych psach, kiedy ludzi wystawiają za drzwi swoich bliskich w podeszłym wieku. Wystarczy zwiedzic wszelkiej maści domy pomocy...:-(
Odjajczony Mikrus właśnie trafił na DT:multi:.
Szybciutko doszedł do siebie po znieczuleniu. Zastanawia się teraz, jak pozbyć się tego dziwnego żyrandola, który mu zawisł na szyi. :diabloti:
Nasz Rabik usiłował powitać przybysza, ale jakikolwiek ruch żyrandola wprawiał go w popłoch:evil_lol: Pozostało mu tylko niuchanie na odległość:lol:
Mikrusiński będzie miał teraz rajskie życie na rekonwalescencji:loveu:
Cioteczko, jest dobrze:multi::multi::multi:
Mój pieszczoszku, czas na wirtualne mizianko:loveu:
Cioteczki, życzcie mi jakiejś manny z nieba, aby poprawić sobie warunki metrażowe. Zaraz zabieram wtedy Czupureczka:multi: Kumpel pewnie też się nada:lol:
Cioteczko, nie stresuj się. To, co napisałam, to bardzo optymistyczny wariant zakonczenia historii Mikrusa. Miejmy nadzieję, że się spełni...
Może jednak być tak, że mały futrzak znajdzie domek w kraju i nie będzie emigrował.
Mikula, jutro "popełnię" pean pochwalny na twoją cześć:evil_lol: Dorzucę jeszcze w bonusie Mundzia, aby nie było ci smutno:loveu:
Cioteczka snuszkak poda to wiekopomne dzieło dalej i.... zaciskamy mocno kciuki, aby się udało:multi::multi::multi: