Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='obiezyswiat75']Dziękuję Wam wszystkim za zajrzenie na wątek :Rose:[/QUOTE] A ja dziękuję za rozesłanie wątku :)
  2. [quote name='piescofajnyjest']zagladam na zaproszenie obiezyswiata :)[/QUOTE] Witam na wątku pięknej Inez :)
  3. [quote name='__Lara']I ja przelałam dziś moją niewielką dolę ;)[/QUOTE] Bardzo dziękuję :)
  4. [quote name='MALWA']Przyznam, ze nie sądziłam, ze psiaki w podeszłym wieku też się sterylizuje.[/QUOTE] Ryzyko związane z narkozą jest duże, ale wysterylizowana suczka nie dostanie ropomacicza. U Miki i Inez wskazana była sterylka również ze względu na gruczolaki, które po zabiegu miały się wchłonąć (i wchłonęły się).
  5. Do tego chcemy przebadać Inez, która również jest w podeszłym wieku i tak, jak Mika, była sterylizowana dopiero w zeszłym roku, a więc ryzyko nowotworu także jest duże...
  6. [quote name='Myngey']Doszła wpłata z bazarku [B]Cudak[/B] dla Urgo - 100 zl[/QUOTE] Dziękuję za potwierdzenie i dopisuję do rozliczenia
  7. [quote name='MALWA']Jestem na zaproszenie! Jaka jest obecnie sytuacja Inez? Jak wyglądają finanse (niestety nie sposób się zorientować z rozliczenia............) Wątek poczytam później.[/QUOTE] Napisałam do moderatora prośbę o wydzielenie drugiego postu na rozliczenie, bo [B]magdola[/B] z braku czasu i dostępu do dogo w pracy, musiała zrezygnować z funkcji Skarbnika, więc wpłaty będą już teraz bezpośrednio szły do [B]Hałabajówki[/B] (na konto Fundacyjne), a ja będę prowadzic post rozliczeniowy (zestawienie wpływów i wydatków). Na poprzedniej stronie jest dokładne rozliczenie. Wpłaty: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228678-Mika-%2A-i-Inez-staruszki-jamniczki-INEZ-zbiera-na-badania-i-PDT?p=20839206#post20839206"]#1122[/URL] i wydatki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228678-Mika-%2A-i-Inez-staruszki-jamniczki-INEZ-zbiera-na-badania-i-PDT?p=20827891#post20827891"]#1111[/URL] Na tą chwilę mamy nieopłacony kwiecień (400 zł) i weta za Mikę [*] 80 zł = 480 zł, ale na konto [B]Hałabajówki[/B] poszło 200 zł (razem wpłat na Jej konto) i u [B]magdoli[/B] zostało (o ile dobrze policzyłam) 131,75 zł, a więc [COLOR=#800080][B]na kwiecień brakuje 148,25 zł i zaraz maj trzeba będzie opłacić (200 zł). [/B][/COLOR]
  8. [quote name='Celina12']Jestem...powrócę wieczorkiem,bo teraz mam gości.....[/QUOTE] Dziękuję, że zajrzałaś :) Gdyby ktoś mógł pomóc :oops: to podaję [SIZE=4][B][COLOR=#4b0082]Konto do wpłat: [/COLOR][/B] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Fundacja dla zwierząt Hałabajówka [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]78-200 Białogard [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]03 1020 2791 0000 7902 0200 4703[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]w tytule koniecznie - [/FONT][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4]darowizna dla I[SIZE=4]NEZ[/SIZE] i nick z dogo[/SIZE][/B]
  9. [quote name='obiezyswiat75']no to ja go troszkę porozsyłam. Może to coś da?[/QUOTE] Dziękuję :) Pisz w wiadomościach, że nie jest to "zwykły" PDT, bo dochód nie idzie do prywatnej kieszeni, a na potrzeby zwierzaków pod opieką Fundacji dla zwierząt Hałabajówka, bo takie "zwykłe" PDT/hoteliki mają tu na forum dużo przeciwników...
  10. [quote name='obiezyswiat75']a wątek rozsyłałaś może?[/QUOTE] Był rozsyłany chyba tylko na początku, jak powstał (czyli prawie rok temu)
  11. [quote name='obiezyswiat75']a Fundacja jamnikowa?[/QUOTE] Nikt się jeszcze nie odezwał...
  12. [quote name='ewachw']Dzisiaj W. kończy 8 miesięcy...jest dobrze trochę teraz marudzimy w nocy, myślę że nowe ząbki się klują, na razie mamy 2 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/1950/db9e45005a44f108med.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Śliczne zdjęcie :)
  13. [quote name='obiezyswiat75']Czy dobrze liczę, że dług byłby spłacony i na bieżące potrzeby musimy zbierać?[/QUOTE] No właśnie jeszcze nie :( na kwiecień potrzeba jeszcze prawie 150 zł i zaraz za maj 200 zł, ale może jeszcze jakieś majowe deklaracje dojdą...
  14. Czyli na tą chwilę mamy nieopłacony kwiecień (400 zł) i weta za Mikę [*] 80 zł = 480 zł, ale na konto [B]Hałabajówki[/B] poszło 200 zł (razem wpłat na Jej konto) i u [B]magdoli[/B] zostało (o ile dobrze policzyłam) 131,75 zł, a więc [COLOR=#800080][B]na kwiecień brakuje 148,25 zł i zaraz maj trzeba będzie opłacić (200 zł). [/B][/COLOR] Bardzo prosimy o pomoc, każdy grosik, czy bazarek na wagę złota...
  15. Podsumowałam wpłaty trochę czytelniej (przynajmniej dla mnie ;) ) Wpłaty (ogółem), jeśli dobrze liczę 3632,30 zł - 0,55 zł, które zostały na koncie[B] Lupi[/B], bo oddała bez końcówki... = [B]3631,75 zł[/B] + 200 zł na konto [B]Hałabajówki[/B] na koncie [B]Lupi[/B] było zebrane: pozostało 165,55 zł ze [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227879-Potrzebne-na-transport-i-STAŁE-DEKLARACJE-NA-DT-dla-suczek!!!"]wspólnego wątku psów z działki[/URL] (z tego 60 zł z miau stałe deklaracje za lipiec) Figunia - 20 zł (zapłacone za lipiec) Figunia - 40 zł (zapłacone za sierpień) Kaerjot - 50 zl (zapłacone za lipiec) Kaerjot - 50 zł (zapłacono za sierpień) Ryjonek - 30 zl (zapłacone od lipca do września) Ryjonek - 20 zł (górka do stałych deklaracji ;-) ) Figunia - 35 zł Figunia - 40 zł (za wrzesień) Ryjonek 30 zł (za IV kwartał) Kaerjot - 50 zł (za wrzesień) Figunia - 120 zł ________________________ [SIZE=1]łącznie 650,55 zł (oddała na konto [B]magdoli[/B] 650 zł)[/SIZE] na moje konto ([B]Cudak[/B]): 296 zł (bazarek [B]tobciu[/B] wrzesień) 110 zł stałe deklaracje z miau (sierpień, wrzesień) 20 zł (moja deklaracja od lipca do października) 250 zł (bazarek [B]tobciu[/B] październik: 303 zł -53 zł dla Urgo) 60 zł (z miau - październik) 30 zł - spadek po Ince, która znalazła DS 14,80zł (bazarek [B]tobciu[/B], październik) __________________________________________________ _______________________ [SIZE=1]łącznie 780,80 zł (z tego 770 zł przelane do [B]Hałabajówki [/B]za PDT i 11 zł do nowego skarbnika -[B] magdoli[/B])[/SIZE] na konto [B]magdoli[/B]: [SIZE=3][FONT=Times]170 zl Figunia ( październik, listopad, grudzień, styczeń ) 50 zl Kaerjot (październik) 40zł Cudak (listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec) 330 zł z Miau (listopad,grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecien) 300 zł kaerjot (listopad,grudzień, styczeń, luty,marzec, kwiecień) 30 zł Ryjonek (styczeń, luty, marzec)[/FONT][FONT=Times] 50 zl Corcia Figuni 135,50 bazarek od Nemko (29.11.2012r) 102 zł bazarek od danka1234 (04.12.2012r) 32,70 zł bazarek magdola (05.12.2012r) 10 zł Figunia od Mikołaja (12.12.2012r) 190 zł bazarek od tobciu (12.12.2012r) 20 zł Bambino (13.12.2012r) 230 zł wsparcie od KUNDELKOWEJ SKARBONKI ( 17.12.2012r) 15 zł z bazarku magdola (22.12.2012r) 71 zł bazarek bransoletkowy Cudak (24.12.2012r) 20 zł Ryjonek (31.12.2012r) 18,25 bazarek magdola [/FONT][/SIZE][FONT=Times][SIZE=3]341,30 bazarek uczciwości 40 zł bazarek Cudak 5 zl - bazarek imienny magdola [SIZE=3]____________________________________________ [SIZE=1]łącznie 2200,75 zł (+ 11 zł przekazane od [B]Cudak[/B] i 650 zł z konta [B]Lupi) = 2861,75 zł [/B](z tego przelane na PDT 2730 zł do [B]Hałabajówki[/B])[B], [SIZE=2]zostało 131,75 zł[/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE] konto[B] Hałabajówki: [/B][/SIZE] [SIZE=3]20 zł z facebooka 10 zł [B]mdk8[/B] 30 zł [B]obieżyświat75 [/B]100 zł z[B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241770-Bazarek-z-różnościami-na-URGO-i-jamniczki-ZAKOŃCZONY"]bazarku[/URL][/B][/SIZE][/FONT][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241770-Bazarek-z-różnościami-na-URGO-i-jamniczki-ZAKOŃCZONY"] [/URL][/SIZE][FONT=Times][SIZE=3][FONT=Times]40 zł z miau 15 z ł [B][SIZE=3]Maupa4[/SIZE][/B][/FONT][/SIZE] [SIZE=3]______________________ 215 zł[/SIZE][/FONT]
  16. Dopiszę do tego zestawienia wyżej, żeby nie umknęło :) Przelałam 100 zł z bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241770-Bazarek-z-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciami-na-URGO-i-jamniczki-ZAKO%C5%83CZONY[/url] Jak dojdzie, to bardzo proszę o potwierdzenie, żeby bazarek rozliczony był. I z miau doszło 40 zł. Czekamy jeszcze na [B]magdolę[/B], żeby sprawdziła, czy nic nie pomieszałam w tym zestawieniu i ile pieniążków jest na Jej koncie dla Inez.
  17. [quote name='obiezyswiat75']bardzo ładny wynik :) Jest gdzieś wątek ze wszystkimi Twoimi tymczasowiczami?[/QUOTE] Ciągle za mało niestety :( moje "bidy": [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238315-Porzucony-szczeniak-w-typie-wy%C5%BC%C5%82a-zn%C3%B3w-porzucona-w-schronisku%21-%28"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238315-Porzucony-szczeniak-w-typie-wyżła-znów-porzucona-w-schronisku!-([/URL]
  18. [quote name='Cudak']Bardzo dziękuję :) teraz kciuki potrzebne za domek :)[/QUOTE] Chyba przez to, że teraz kociaków pełno "do oddania", to nikt się dorosłym kotem (mimo, że pięknym...) nie interesuje :(
  19. [B]Hałabajówka[/B], jak zajrzysz, to potwierdzisz mi na bazarkach: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240869-Zabawki-puzzle-muszle-do-16-03[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241748-ROZLICZAMY-dla-Per%C5%82y-TANIE-firmowe-ciuchy-kolczyki-DZI%C5%9A-KONIEC"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241748-ROZLICZAMY-dla-Perły-TANIE-firmowe-ciuchy-kolczyki-DZIŚ-KONIEC[/URL]!! że pieniążki dla Perełki dotarły, żebym mogła je rozliczyć i zamknąć? i zaraz przelewam dla jamniczek (Inez...) pieniążki z bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241770-Bazarek-z-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciami-na-URGO-i-jamniczki-ZAKO%C5%83CZONY[/url] Jak dojdą, to również potrzebne potwierdzenie na bazarku :)
  20. [quote name='obiezyswiat75']Mogę wpłacić teraz 30 zł i potem w czerwcu 50. Więcej na razie nie mogę zdeklarować :oops:. Powiedzcie, komu wpłacić.[/QUOTE] Bardzo dziękuję :) Teraz już na konto [B]Hałabajówki[/B], wpisałam w pierwszy post, żeby nie trzeba było rozsyłać - a że konto Fundacyjne, to można :) tylko dopisek musi byc: "dla Inez i nick z dogo"
  21. [quote name='Olena84']Dotarłą moja kaska dla Perelki?[/QUOTE] Dziękuję za wsparcie dla Perełki :) [B]Hałąbajówka [/B]coś chyba nie zagląda na dogo :( więc musimy poczekać na uzupełnienie rozliczenia..
  22. [quote name='obiezyswiat75'] Albo nie wiem co....:placz::nerwy::flaming::bigcry::wallbash::niewiem::grab:[/QUOTE] A ja wiem co..... :( za dużo tych wszystkich bid, ludzie mają w czym wybierać, a że teraz i sezon "szczeniaczkowy", to dorosłymi/starymi psami sobie głowy nie zawracają :(
  23. [quote name='obiezyswiat75']Zgadza się :)[/QUOTE] Dziękuję za przeliczenie :) Czyli na tą chwilę na koncie [B]magdoli [/B]powinno być 131,55 zł (o ile nic z wpłatami nie pomieszałam), a do opłacenia kwiecień i wet (480 zł)... Pominęłam też dwie wpłaty ([B]z facebooka[/B] 20 zł i od [B]mdk8[/B] 10 zł = 30 zł na konto [B]Hałabajówki[/B]). Na minusie jest w takim razie 318,45 zł, tylko jeszcze [B]magdola[/B] musi sprawdzić, czy z wpłatami nic nie pomieszałam.
  24. [quote name='Cudak'][SIZE=5][B]Bardzo proszę, żeby ktoś przeliczył to jeszcze raz, bo mogłam się pomylić[/B][/SIZE]:oops:[/QUOTE] Nikt nie pomoże? :(
  25. I jak? Dziś, czy jutro?
×
×
  • Create New...