-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
[quote name='danka1234']ogłoszenia dla jamnisia; [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2100149_znaleziony_jamnik_pilnie_szuka.html"]alegratka[/URL] [URL="http://poznan.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=149139054&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ149139054MXGuidMZ1232435d-2b60-a20b-26c1-75c1ffffa3da&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200006%3B9131%3B149139054%3B24405733%3B%3B&secev=AQAAASMjFA4AAM0AAAABACIxMjMyNDM1ZGE2Ny5hMjBiMjY2LjFlZmExLmZmZmY2MWVkAAAAAQAAAAAI465uAH07ZRlzUF9wDOtpRInqo5rEUFmJ&wmid=149139054"]gumtre[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/ogloszenie/51445"]kokosy[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,971366,,,,,,,,2/znaleziony_jamnik_pilnie_szuka_wlasciciela_lub_nowego_domu_"]interpress[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id137986.html"]e-oferty[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=44747"]kupie psa[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6461,Lw==.html"]adopcja psa[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=20148"]giełda ogłoszen[/URL] [URL="http://adsy.pl/ogloszenia/67/posts/6_Spo%C5%82eczno%C5%9B%C4%87/10_Oddam_zwierzaka/19880_Znaleziony_jamnik_pilnie_szuka_w_a_ciciela_lub_nowego_domu_.html"]petsy[/URL] [URL="http://szczecin.olx.pl/znaleziony-jamnik-pilnie-szuka-wlasciciela-lub-nowego-domu-iid-41196856"]ogłoszenia olx[/URL] Cudak,skopiuj te linki i wklej w 1 post by było widać jakie ma ogłoszenia.[/quote] Dziękuję bardzo za ogłoszenia :loveu: wkleiłam w 1. post
-
Robak nie jest już wybredny. Podejrzewam, że musiał za kimś bardzo tęsknić i dlatego nie chciał jeść.. Teraz już ładnie je suche żarcie, a na puszki się rzuca :)
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota1']Mogę zadeklarować stałą kwotę 10 zł miesięcznie na hotel. Na jakie konto należy wpłacać, czy to podane powyżej myszy1 ?[/quote] Dziękujemy :loveu: Tak, na myszy1 konto. [quote name='dorota1']Ja bym tego pana-drania uwiązała na tym łańcuchu przy tej budzie:angryy: Te zdjęcia z pierwszej strony to dramat!!![/quote] Właścicielem psa jest kobieta. Wczoraj odrobaczyłam Cyganka, bardzo się ucieszył z kaszanki, w której były ukryte tabletki :razz: Zabrał mi ją bardzo łapczywie, mimo, że miskę miał pełną żarcia, ale ja bym to prędzej świniakowi dała niż psu... :-( Nie dziwę się, że on nie chce tego jeść. -
[B]yunona [/B]problem w tym, że kagańca nie posiadam, więc nie mogłam go przed wizytą u weta założyć. Dopiero, kiedy ugryzł, weterynarz poszukał w swojej szafie kagańca i założyłam go Robalowi, ale na stół już go nie wsadzaliśmy, dostał zastrzyk na podłodze. Wet nie pomyślał o tym wcześniej i dziwił się, że się boję, bo Robak groźnie nie wyglądał. Dam radę nauczyć Robala "siad" bez kagańca?
-
Podnoszę mojego biednego Robaczka.
-
Tu jest wątek psa: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/jamnik-robak-pilnie-szuka-dt-ds-zdj-str-1-4-juz-wykastrowany-142740/[/url] Został znaleziony ok 50 km od Szczecina. Wiek ok 4-6 lat. Formularz na stronie wypełniłam wczoraj.
-
Szczególnie dzisiaj :shake:
-
Mam u siebie na DT psa. Wczoraj przy okazji kastracji okazało się, że ma 2 wszczepione chipy. Dzwoniłam do najbliższego schronu- nie mają go w swojej bazie. Szukałam na necie i znalazłam tylko na jednej stronie: 1. [B]Numer identyfikacyjny: [/B]985120021316281 [B]Data wpisu: [/B]2006-06-09 [B]Baza danych: [/B]ORZ Indexel [B]Właściciel: [/B]VetTrade Polska [B]Adres: [/B]05-506 Lesznowola, ul. Słoneczna 223a [B]Tel: [/B]+48 227376301 [B]Kraj: [/B]Poland 2. [B]Numer identyfikacyjny: [/B]972000000835148 [B]Data wpisu: [/B]2009-03-18 [B]Baza danych: [/B]ORZ Indexel [B]Właściciel: [/B]VetTrade Polska [B]Adres: [/B]05-506 Lesznowola, ul. Słoneczna 223a [B]Tel:[/B]+48 227376301 [B]Kraj: [/B]Poland W jaki sposób mogę się dowiedzieć na kogo został zarejestrowany? Czy VetTrade jest producentem chipów?
-
Kurde. No ciekawe, czy się uda właścicieli namierzyć. Robal po kastracji czuje się już dobrze :)
-
a znalazłam na tej stronie: [url=http://www.idpet.info/language/index.php?nrmenu=1&lan=pol]Indexel - International Animal's Registration Database System.[/url]
-
Vet Trade to chyba producent chipa. Nie wiem. Jeśli tak, to muszą go mieć w swojej bazie. Póki co wypełniłam na ich stronie formularz, że znalazłam psa z danym chipem. Jak się nie odezwą, to trzeba będzie zadzwonić.
-
Jest!! Tzn są! Został zarejestrowany w Lesznowoli. [B]Numer identyfikacyjny: [/B]985120021316281 [B]Data wpisu: [/B]2006-06-09 [B]Baza danych: [/B]ORZ Indexel [B]Właściciel: [/B]VetTrade Polska [B]Adres: [/B]05-506 Lesznowola, ul. Słoneczna 223a [B]Tel: [/B]+48 227376301 [B]Kraj: [/B]Poland [B]Numer identyfikacyjny: [/B]972000000835148 [B]Data wpisu: [/B]2009-03-18 [B]Baza danych: [/B]ORZ Indexel [B]Właściciel: [/B]VetTrade Polska [B]Adres: [/B]05-506 Lesznowola, ul. Słoneczna 223a [B]Tel:[/B]+48 227376301 [B]Kraj: [/B]Poland
-
Dziś Robal został wykastrowany :razz: Przed kastracją ugryzł weterynarza, który kazał mi wsadzić Robala na stół, a że ja się bałam, to wet chciał to zrobić.. nachylił się i wyciągnął rękę w stronę Robaka, a ten wpadł w szał, ugryzł weta i jeszcze się rzucał, że ledwo go utrzymałam :diabloti: Musieliśmy założyć mu kaganiec, żeby podać zastrzyk. Okazało się, że Robak ma aż 2 czipy! :crazyeye: Dzwoniłam do schronu, ale nie mają go w swojej bazie. Nie wiem, w jaki sposób można sprawdzić, kto jest jego właścicielem? [B]yunona [/B]ja nie mam żadnego doświadczenia z agresywnymi psami :-( Staram się rozumieć jego zachowanie, wiem, że to ze strachu, ale pomóc mu nie mogę, bo sama się go boję.
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]Randa,[/B] odezwij się do myszy1, poda Ci na pw. -
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Pisz, że jest troszkę nerwowy i że najlepiej dom bez dzieci i innych zwierzaków, żeby nie było bezsensownych telefonów ;) -
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Jeśli jutro w pracy będę mogła wejsc na dogo to Robala ogłoszę, zobaczysz ile bedzie telefonów;)[/quote] Jak coś nakłamiesz, to na pewno będą :diabloti: ale jeśli napiszesz, jaki jest, to wątpię... -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Jaki będzie mniej więcej koszt transportu? -
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
O mojego Robala też tylko jeden tel i 50 km, to dla nich za daleko, a ja go tam wieźć nie będę, bo mają dzieci i zaraz musiałabym jechać po niego z powrotem. -
Jest na wsi. Okolice Goleniowa.
-
[B][COLOR=Black]yunona[/COLOR][/B] może wzięłabyś go na tymczas? :diabloti:
-
Ogólnie się pilnuje, ale suki się teraz ciekają i wszystkie psy biegają po okolicy. Na 100% nie jest ze Stepnicy, bo po 1. w ogóle go nie kojarzę, a jest dość charakterystyczny, więc na pewno bym go zapamiętała, a po 2. wg osoby, która go na te 3 dni przygarnęła, pies biegał po okolicy już od dłuższego czasu i nikt go nie szukał. Ona wzięła go dopiero, jak zobaczyła, że dzieci na placu zabaw go biły. I przez te 3 dni, kiedy u niej był, chodziła po wsi i wszystkich po kolei pytała, czy nie znają właściciela, w końcu poszła do gminy, gdzie powiedzieli jej, żeby wywiozła go do schroniska, ale zanim to zrobiła przyszła do mnie,a mi się szkoda szczura zrobiło,bo taki biedny był i chudziutki... Najbliższe schronisko i TOZ to Szczecin. Spróbuję dać do gazety goleniowskiej ogłoszenie, ale szczerze wątpię, żeby nie było to celowe pozbycie się psa.
-
Zapytam. Dzięki, że mi podpowiedziałaś.
-
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Musi być pakiet :diabloti: Nie wiem dlaczego wcześniej na to nie wpadłam. Tylko będzie mały problem, bo Robal trochę jej nie lubi... -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Jeśli ma jechać za 2 tyg, to się nie rozminie, a przynajmniej będę mogła go wyczesać przed wyjazdem. Przez Robala jakoś straciłam zaufanie do obcych psów :evil_lol: ale może to i dobrze.