Byłam dzisiaj w Poznaniu . Pojechałam z Baronem ,wróciłam bez Barona:loveu:
Baron ma dom.:multi::multi:
Poznałam bardzo sympatyczną rodzinę , mama , tata i Przemek 9 latek, który bardzo chciał zaopiekować się Baronem.
Baron jest pod dobrą opieką , mieszka w domu z ogródkiem , na razie nie ma jeszcze ogrodzenia ale wkrótce będzie . Baron na razie wychodzi na zewnątrz tylko "pod opieką " i na smyczy .:lol:
Będziemy mieli wieści na wątku z pierwszej ręki , od Przemka .:lol:
Nasz psiak po przyjeździe zwiedził wszystkie kąty , chciał zaprzyjaźnić się z kotem Benkiem ale ten nie jest jeszcze gotów więc potraktował go "pazurkiem " po nosie. To dobrze :evil_lol:
W drodze powrotnej rozmawiałam z Panem Maciejem telefonicznie , więc powiedział tak: " Jest super , oglądamy wszyscy serial , Baron z Przemkiem leżą na dywanie a my siedzimy w fotelach".
Ciesze się ze ich poznałam , mam nadzieję że wszystko będzie dobrze:lol:
A najważniejsze że Baron nie jest już bezdomnym psiakiem,:multi::multi: