Bemol , śpi między badaniami jak dziecko , ma na razie udowodnione, anemia , leukocytoza, piasek w nerkach, odleżyny, guzek przy odbycie, USG nie wykazało innych zmian w narzadach wewnętrznych .Czekamy na badania kału , moczu i konsultację dermatologiczną doktora Kuru Dembele , która ma byc w piatek o 21.00 . W niedzielę jadę jako przedstawiciel do kliniki zobaczyć go , Psiak jest wycieńczony, zagłodzony , przeszedł piekło ,i pierwszy raz śpi jak suseł .Bardzo spokojny ,kochany i piękne umaszczony dalmatyńczyk.