Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. [quote name='demi'][B]u[/B] [B]Xmartix zapewne chodziło o to, ze bierze na tymczas i bierze pod uwagę to, ze pesiolec zostanie u niej na stałe;) [/B][/quote] dzieki Demi :) p.s. odezwij sie na gg
  2. ja sie nie znam na pertraktacjach hodowlanych wiec nie moge nic napisac, jak lepiej, dzis czy jutro, ale... trzymam kciuki za udana akcje :laugh2_2:
  3. [quote name='an1a'] A teraz idziemy na spacerek z Nerusiem :D [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=1gMRH8yNNv8[/URL][/quote] co za maluch!!! :crazyeye::lol::lol::lol:
  4. to moze i ja podjade do Poznania zamiast do Warszawy po 1 szczeniora jezeli bylby transport do Poznania, moze tak byc gdyby co?
  5. teraz tylko je odebrac... i zaplanowac transporty/odbiory a po odbiorze gdzie one pojda najpierw? gdzie beda?
  6. super, a z Demi i xmartix dobrze zrozumialas
  7. rozmawialam z Demi i wezmie szczenia na DT od kiedy trzeba bedzie, a potem on przejdzie do mnie (od 12 lipca), jestesmy z Wroclawia i moge podjechac pkp gdzies tam po niego, no chyba ze bedzie transport, to moge zaplacic za paliwo
  8. czy wiadomo juz ile jest propozycji DT, ile DS? i czy wiadomo ile kosztowalby wykup szczeniakow? ich liczba to 12 czy 20? bo raz tak, raz tak czytalam Trzymam kciuku za powodzenie akcji. Przypominam ze moge dac DT/DS dla jednego obojetnie jaka plec, z tym ze od 12 lipca dopiero.Moge podjechac gdzies w Polske po niego/nia (transportem publicznym)
  9. ja tez moge szczeniaka wziac na DT, ale od 12 lipca... prawdopodobne ze bedzie to tez DS dla niego. no ale ten termin 12 lipca [B]xmartix: 1 (DT/DS - 12 lipca) Wrocław [/B]
  10. ja tez oferuje DT. szkoda ze nei wiadomo co z ta sprawa, chociaz troszku...
  11. Warszawa daleko, ale ja bym wziela kluske taka :D
×
×
  • Create New...