-
Posts
11703 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by xmartix
-
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
xmartix replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
a sa jakieś szczeny do wzięcia na DT? -
zdjęcia Otisi i Devilka: spacerek [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/840/otisidevil3bk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/8080/otisidevil4fd1.jpg[/IMG] śpią w domku: [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/5803/otisidevilspiaor1.jpg[/IMG] Otisia w pokoju sobie siedzi: [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8767/otiswszelkachnapodlodzeii1.jpg[/IMG] Devil wiecznie coś je od kogoś: [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/5305/devilwpieprzazarcie1uc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/3218/devil5uc7.jpg[/IMG] Azorek wiecznie oblepiony szczenami, siedzą na nim, ciągną za ogon, cierpliwy jest, oj cierpliwy!!! [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/5143/azoroblepionyszczenamivg8.jpg[/IMG]
-
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
xmartix replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
no czekamy czekamy -
[quote name='BIANKA1']Lola , mam na tymczasie 11 letnią Lole , bulwinkę przeznaczona do uspienia :cool3:[/quote] ooo... to sorry :loveu: nie wiedzialam, fajnie ze ktos byl chętny na Lolinkę;) miejmy nadzieje ze moze ktoś inny się odezwie po nią ciekawe jak z Azorkiem będzie bo on rasowy nie jest i tez ma 10 latek i mial byc do uśpienia...
-
[quote name='BIANKA1']Na dniach miała iść do adopcji moja tymczasowa Lola do wARSZAWY . mIAŁA IŚĆ DO ds DO żURAW Ale Żuraw nie odzywa sie 2 dni , to juz sama nie wiem :roll: Pisała , że może coś po drodze zabrać[/quote] to piszmy sobie takie rzeczy, bo ja podawalam swoj mail a Wasze telefony i czasem piszą maile i bez sesnu zebym wprowadzala kogos w błąd ze jest do adopcji a nie ma... ;) p.s. ładne zdjęcia p.s.2: no tak jest czesto ze sie odzywaja, mowia ze sie odezwa a potem juz nie..
-
zglosila sie Pani z Warszawy po Otisie, narazie trzymam z nia kontakt i zaproponowalam jej tez do obejrzenia inne suczki (bo o suczki sie pytala) czy mozliwy jest transport do Wawy? tzn jak planujemy takie rzeczy? czy mamy prosdic o zwrot kosztow? pytano się też o Simbę. SImba ma juz zamówiony dom, bo tam 2 osoby wczesniej pytaly a teraz kolejna? Napisalam ze do łydki bo ten ktos pytal o wielkosc Simbka
-
ŁÓDŹ[FNiZ] SZCZENIACZEK BEETOWEN MA DOMU! :) :) :)
xmartix replied to Tuśka's topic in Już w nowym domu
cieszę się że mogłam pomóc, pozdrowienia -
[B]DEVIL[/B] ma 2-3 miesiące i też będzie małym [I]pieskiem[/I]. To taki mały rozbujnik-przylepek. Jet bardzo żywiołowy, biega za wszystkim i do wszystkiego. Majda non stop tym swoim ogonkiem. Także jest odrobaczony. Nie odstępuje człowieka o krok, siada przy nogach zawsze. Ale nie piszczy jak się go zostawi samego. Uwielbia się tulić. Wie, że jak sie wychodzi na dwór to trzeba się od razu załatwić, niekiedy jednak zdarza mu się w domu.. Ale myślę, że szybciutko się nauczy. [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2166/devil1mniejsb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/773/devil3mniejuh1.jpg[/IMG]
-
[B]OTIS[/B] [I] suczka[/I], będzie małym pieskiem, ma 2-3 miesiące, jest odrobaczona. Otisia jest spokojna i szybko się uczy. Praktycznie załatwia się w większej mierze na dworze, ale myślę, że szybko się nauczy co i jak. Reaguje na wszystkie dźwięki wokół, chyba przez te swoje radarki :lol: (odstające uszy). Jest słodziutka, taki cukiereczek. Jest grzeczna. [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/1233/otis3mniejdh9.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/1418/otisallmniejwy6.jpg[/IMG]
-
niektóre były już opisane w ten sposób, ale nie wszystkie, ja myślę, żebyśmy każdy "swoje" opisał, Edi100 z KropkaKropką - Wy miałyście jeszcze te krotoszyńskie u siebie to wiecie mniej więcej co i jak z nimi i dajmy ze 2 zdjęcia do opisu, bo wtedy będzie chyba ok i przejrzyście, za dużo info to też źle. co Wy na to? ja mogę zacząć od "swoich": p.s. Edi100 trzeba by zmienić 1-szy post i napisać że szczeniaki opisane są na stonie tej i tej
-
to ja Ci podeślę tylko zdjęcia suczek, a Edi100 już zdecyduje, bo ona tutaj jest szefem tej akcji: KIWI [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/4513/kiwi2mniejwt1.jpg[/IMG] OTISIA [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/8472/otis3mniejbp9.jpg[/IMG] LAURA (po lewej) [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4729/rodzenstwo4mniejqu6.jpg[/IMG] NESTI [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/6153/nesti3mniejlf0.jpg[/IMG]
-
tak, zaorać działkę, stara mieszka przecież w bloku :diabloti: co do [B]ogłoszeń[/B]: wszystkie szczeny ogłosiłam na [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] już trochę jest tych ogłoszeń, niedługo ukażą się w gazecie wyborczej KAra. dzieki za dane dorobiłam reszcie [B]ogłoszenia[/B] na [url]www.mojpupil.pl[/url]