-
Posts
920 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aneta_zyleta
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
aneta_zyleta replied to anielica's topic in Już w nowym domu
a tu dalej cisza...:shake: -
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
aneta_zyleta replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
a co on telewizję ogląda:diabloti: -
Moja ZuZia - wiecznie wesoła sunia i jej przygody.
aneta_zyleta replied to kasia14's topic in Galeria
Oskar to tylko do zabawy się nadaje:evil_lol: chociaż kiedyś jak mu taki mały pies podskakiwał to złapał go za grzbiet i na bok odrzucił, co taki mały mu będzie podskakiwał nie:diabloti: to była tylko jednorazowa sytuacja, a z yorkami już sie bawił więc myśle że z Zuzią byłoby ok:lol: -
[quote name='pusia2405']Oskar na pokazie the best:loveu:[/quote] [I]Ojoj dziękuję wszystkim:oops: Pańcia to niby mi mówi że się nadaje ale myślałem że to tylko tak z sympatii:evil_lol: teraz wiem że mówiła prawdę:roll:[/I] [I]Oskar[/I]
-
Klif-pabianicki pies błotny!Wodołaz rozpaczliwie szuka domu.
aneta_zyleta replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
na początek!!! -
Dzika świnia i tam tamy, czyli Bono a na dodatek Andrzej ^^
aneta_zyleta replied to Tepes's topic in Galeria
kiedy nowe fotki??? -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
aneta_zyleta replied to anielica's topic in Już w nowym domu
podnoszę... -
Moja ZuZia - wiecznie wesoła sunia i jej przygody.
aneta_zyleta replied to kasia14's topic in Galeria
[I]Zuzia ja tam lubie się bawić z szczeniakami bo przynajmniej nie chcą walczyć i lubią duuuużo biegać jak ja. Musimy się kiedyś spotkać;)[/I] [I]Oskar[/I] -
[quote name='werbena520']:lol:..ale boskie,zawadiackie spojrzenie.."szelma" nie?[/quote] dziękujemy:oops: Oskar ma tyle energii że trudno go uchwycić w obiektywie:evil_lol: McDzik daj foty;)
-
chodzi bo jak miał taką obrożę nie kolczatkę to często się z niej zrywał:diabloti:. Z moją mamą to dalej jak idzie to się ciągnie:evil_lol: Faktycznie dziewczyny musimy się umówić. Znam niedaleko takie fajne miejsce na polach, może się wybierzemy:cool3:
-
Mój Oskar podczas szleństw [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be2885097bcd2c2c.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/224/be2885097bcd2c2cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7becb83783c640a5.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/273/7becb83783c640a5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dbb52d63619bfc5b.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/224/dbb52d63619bfc5bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2ab1800760ef9498.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/223/2ab1800760ef9498med.jpg[/IMG][/URL]
-
i ostatnie zdjęcie: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/376b777c59f2979e.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/273/376b777c59f2979emed.jpg[/IMG][/URL] [I]ale mi się fajnie leży...no ale zaraz trzeba dalej biegać!:evil_lol:[/I]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be2885097bcd2c2c.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/224/be2885097bcd2c2cmed.jpg[/IMG][/URL] [I]No dalej baw się ze mną:cool3:[/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dbb52d63619bfc5b.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/224/dbb52d63619bfc5bmed.jpg[/IMG][/URL] A tu mi przypadkowo wyszedł jak na jakimś pokazie :roll: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7becb83783c640a5.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/273/7becb83783c640a5med.jpg[/IMG][/URL] A tu się bawił z Axelem niestety on uciekł z obiektywu:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9f37809412e2db58.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/273/9f37809412e2db58med.jpg[/IMG][/URL] [I]i znów biegnę!:razz:[/I]
-
W sobotę byłam z Oskarem u babci, bawił się, szalał, niestety z Axelem bawił się z 5 min i nie zrobiłam im zdjęcia, bo podeptały pietruszkę:evil_lol:, ale za to mam zdjęcie jak się obwąch ują i jak Oskar bawi się sam lub ze mną zdjęcia: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2ab1800760ef9498.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/223/2ab1800760ef9498med.jpg[/IMG][/URL] [I]ale mi dobrze...[/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/516b44964ff86ed8.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/273/516b44964ff86ed8med.jpg[/IMG][/URL] [I]Axel pobaw się ze mną!!![/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0d1b03d9fff6f7da.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/273/0d1b03d9fff6f7damed.jpg[/IMG][/URL] [I]Biegnę!!![/I] [I][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a11eb1a605f986af.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/223/a11eb1a605f986afmed.jpg[/IMG][/URL][/I] [I]Czemu mi nie dasz pobiegać...już nie stłukę kolejnej lampy...:diabloti:[/I]
-
Staruszek w schronisku oddany po 10 latach!pojechał do domu
aneta_zyleta replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
czemu nikt o nim nie pamięta?:-(