Jump to content
Dogomania

aneta_zyleta

Members
  • Posts

    920
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aneta_zyleta

  1. a co on telewizję ogląda:diabloti:
  2. Miki chyba nie wie którą pannę wybrać :evil_lol:
  3. Oskar to tylko do zabawy się nadaje:evil_lol: chociaż kiedyś jak mu taki mały pies podskakiwał to złapał go za grzbiet i na bok odrzucił, co taki mały mu będzie podskakiwał nie:diabloti: to była tylko jednorazowa sytuacja, a z yorkami już sie bawił więc myśle że z Zuzią byłoby ok:lol:
  4. dobra będe czekać;)
  5. [quote name='pusia2405']Oskar na pokazie the best:loveu:[/quote] [I]Ojoj dziękuję wszystkim:oops: Pańcia to niby mi mówi że się nadaje ale myślałem że to tylko tak z sympatii:evil_lol: teraz wiem że mówiła prawdę:roll:[/I] [I]Oskar[/I]
  6. coś mi się z dogo dzieje 3 razy to samo:evil_lol:
  7. no no fajnie że się bawili:cool3:. I Miki i Zuzia wyszli przecudnie:loveu:
  8. [I]Zuzia ja tam lubie się bawić z szczeniakami bo przynajmniej nie chcą walczyć i lubią duuuużo biegać jak ja. Musimy się kiedyś spotkać;)[/I] [I]Oskar[/I]
  9. [quote name='werbena520']:lol:..ale boskie,zawadiackie spojrzenie.."szelma" nie?[/quote] dziękujemy:oops: Oskar ma tyle energii że trudno go uchwycić w obiektywie:evil_lol: McDzik daj foty;)
  10. chodzi bo jak miał taką obrożę nie kolczatkę to często się z niej zrywał:diabloti:. Z moją mamą to dalej jak idzie to się ciągnie:evil_lol: Faktycznie dziewczyny musimy się umówić. Znam niedaleko takie fajne miejsce na polach, może się wybierzemy:cool3:
  11. super to na pewno nie zgubił języka?:diabloti:
  12. Mój Oskar podczas szleństw [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be2885097bcd2c2c.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/224/be2885097bcd2c2cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7becb83783c640a5.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/273/7becb83783c640a5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dbb52d63619bfc5b.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/224/dbb52d63619bfc5bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2ab1800760ef9498.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/223/2ab1800760ef9498med.jpg[/IMG][/URL]
  13. i ostatnie zdjęcie: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/376b777c59f2979e.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/273/376b777c59f2979emed.jpg[/IMG][/URL] [I]ale mi się fajnie leży...no ale zaraz trzeba dalej biegać!:evil_lol:[/I]
  14. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be2885097bcd2c2c.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/224/be2885097bcd2c2cmed.jpg[/IMG][/URL] [I]No dalej baw się ze mną:cool3:[/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dbb52d63619bfc5b.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/224/dbb52d63619bfc5bmed.jpg[/IMG][/URL] A tu mi przypadkowo wyszedł jak na jakimś pokazie :roll: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7becb83783c640a5.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/273/7becb83783c640a5med.jpg[/IMG][/URL] A tu się bawił z Axelem niestety on uciekł z obiektywu:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9f37809412e2db58.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/273/9f37809412e2db58med.jpg[/IMG][/URL] [I]i znów biegnę!:razz:[/I]
  15. W sobotę byłam z Oskarem u babci, bawił się, szalał, niestety z Axelem bawił się z 5 min i nie zrobiłam im zdjęcia, bo podeptały pietruszkę:evil_lol:, ale za to mam zdjęcie jak się obwąch ują i jak Oskar bawi się sam lub ze mną zdjęcia: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2ab1800760ef9498.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/223/2ab1800760ef9498med.jpg[/IMG][/URL] [I]ale mi dobrze...[/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/516b44964ff86ed8.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/273/516b44964ff86ed8med.jpg[/IMG][/URL] [I]Axel pobaw się ze mną!!![/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0d1b03d9fff6f7da.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/273/0d1b03d9fff6f7damed.jpg[/IMG][/URL] [I]Biegnę!!![/I] [I][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a11eb1a605f986af.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/223/a11eb1a605f986afmed.jpg[/IMG][/URL][/I] [I]Czemu mi nie dasz pobiegać...już nie stłukę kolejnej lampy...:diabloti:[/I]
×
×
  • Create New...