-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
ślicznie jej w różowym :loveu: jak pies ma obroże to łatwiej egzekwować posłuszeństwo na spacerkach - miłego noszenia :loveu:
-
[quote name='Vectra']wyrodna baba jesteś :shake: pies z chorobą sierocą , a ty się na zabawę wybierasz :-( tylko się nie upij i nie rozrabiaj , jak pijany zając w kapuście :diabloti:[/quote] wesele jest od mojego domu w prostej linii moze 500 metrow? w greckiej restauracji, w ogole jestem w szkou bo jest FAJNIE :oops: wlasnie jestem w domu bylam z psem na spacerze a teraz wracam tam :cool3:
-
[quote name='sacred PIRANHA']a co Mumie pozostaje...tulic sie do nemo...co z Ciebie za wlasciciel/opiekun????/ i Ty dogomanka...wstyd:mad:[/quote] lincz lincz lincz spał mnie na stosie - wysle ci graty na bazarki :diabloti:
-
jesteście okropne :shake: człowiek się stara i na koniec napiszą, że Mumiś ma chorobę sierocą :shake: idę na wesele :flaming:
-
co noc spią razem [URL=http://img248.imageshack.us/i/zdjcie004x.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9407/zdjcie004x.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Vectra']to nie szalej , tylko podziel skrupulatnie , bo nie wiadomo kiedy teraz taki dzień dobroci dla zwierząt przytrafi :diabloti:[/quote] ja oddaje ta karme, teraz mam jeszcze jeden worek proilum junior ale to moze sprzedam na bazarku na CC - chociaz szalu juz w tymi bazarami dostaje :evil_lol:
-
zrobilam beznadziejna jakosciowo fotke z Nemo jak mi sie zaladuje - pokaze :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']a Ty podwyżkę w pracy dostałaś , w totka wygrałaś :crazyeye: skąd nagle takie miłosierdzie ? eee wiem , warczy :diabloti:[/quote] niee dostalam 4 worki karmy za free :evil_lol:
-
[quote name='madeleine']paczka do nas doszła. śliczna obroża i smycz :loveu: maja się buntuje na obrożę bo przyzwyczajona do szelek.. może w ten sposób się cholernica nauczy chodzić ładnie teraz ładujemy aparat i niedługo pojawią się zdjęcia :cool3:[/quote] ciesze sie, ze doszlo milego uzytkowania :loveu:
-
[quote name='justysiek']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:nikt sie nie spodziewal ze pies moze baki puszczac:eviltong:[/quote] tyłek jej sie rwie bo przecież chorowała ostatnio - nic nie jadła, później gotowane a teraz je swoje ukochane suche kule :loveu: zwiekszylam jej dawke jedzenia - niech ma :eviltong:
-
[quote name='Vectra']Ty zmień jej imię , na panna wypierdek :evil_lol: :evil_lol:[/quote] starczy, ze TZ mowi do niej CugierKotka :evil_lol:
-
wyżeł a kaukaz to dwie totalnie rożne rasy kaukazy - rasowe - są w ogóle jedną z najbardziej specyficznych ras jeżeli chodzi o reagowanie na swoim terenie czasami poprostu trzeba przemysleć kupno psa i mierzyć siły na zamiary
-
[quote name='Vectra']o jest inny ... zapach też inny i zachowywał się inaczej .. się psu nie dziw , młody ... to nie pudelek ...[/quote] wiem wiem najgorzej ze jakMumin tak sie wnerwi na jednego to pozniej wszystko ja wkurza, idzie i mruczy pod nosem a dzis tak zaczela pierdziec na przejsciu dla pieszych ze ludzie po sobie patrzyli kto to - nikt nie spojrzal nawet na rwącą się dupkę Mumisi :evil_lol:
-
[quote name='Vectra']ma racje , nie będzie sie z hołotą zadawać :diabloti:[/quote] kurde Vectra to nie jest smieszne tak naprawde sucz nie lubi czarnych plus strasznie wnerwia ja jak ktos biega po chodniku - a ten mało ze czarnoskóry to jeszcze sobie przelaje miedzy ludzmi urzadzal :shake: durny kundel :oops:
-
[quote name='Alicja']:razz:[COLOR=Red][B][FONT=Arial]:razz: nie lubi czarnych ??[/FONT][/B][/COLOR][/quote] nie lubi, i na wszystkich się rzuca :oops:
-
Mumin jest rasistą :roll:
-
[quote name='koliberek87']witam ja mam stafikcze 7 miesieczna i jest istnym demonem w niszczy wszystko co jej stoi na drodze niestety pracuje na nocki i piesek zostaje sam w domku rano jak wracam z pracy to zastanawiam sie co tym razem za niespodziank mnie czeka i zawsze jest to samo rozwalone pogryzione wszystko co znajdzie wyciagnie z szaf zakladalam jej kaganiec przez jakis czas ale ostatnio to miala nowy az jeden dzien bo znalala sposob na sciagniecie go i co zrobila rozgryzla.jest mi bardzo smutno ze nie koge jej nauczyc byc grzeczna zostawiam jej zabawki kosci itp i nic nie dziala co mam zrobic nie chce caly czas jej zostawic w kagancu.POMOCY:-([/quote] koliberek a ile czasu z małą się bawisz, spacerujesz etc? ja mam młoda CC i to też jest demon zniszczenia z nadmiaru energii - jak jest wybiegana i zmeczona, spi jak aniolek gdy jestesmy w pracy jezeli to nie pomoze kup klatke kennelowa i powoli ją do niej przyzwyczajaj
-
[quote name='Apbt_sól']Game uwazaj co piszesz bo sa tacy co łaza , kopiują fotki i wypowiedzi jakcy to ludzuie od "ras" sa odpowiedzialni hehehe [/quote] wiesz co jak czytam watki o złych rasach to mi się krew gotuje i bardzo zal mi tych glupich ludzi Mumin jest kopiowany wiec jest w worku psow zabojcow :roll: a jak czytam ze "duzy", grozny (ttb lub w typie) pies POWINIEN WIEDZIEC, ze jak mały czy sredniak się na niego rzuca pod łapy ze szczekaniem to i tak mu nic nie zrobi to poprostu słów mi brakuje :shake: oczwiscie wszystko powinien wiedziec caly savoir - vivre niech jej uloza, przesla to dam jej do poczytania
-
[quote name='CASIA&ttb']za głupote panowie zapłacili strata talerza,mają szczęscie że tylko to stracili bo jakbyś oberwała nim to pewnie małe "kuku" byś im zrobiła :eviltong:[/quote] obawiam się, ze suka mogalby nawet za mnie :shake: ostatnio jakis dziad pijany na mnie wpadl i z geba do mnie - Mumin sie wnerwil strasznie :shake: koles od talerza przeprosi,l nie powiem, co do friesbee, zabrali resztki i poszli dalej grac na automatach :evil_lol:
-
[quote name='CASIA&ttb']nie pływa niestety... zaopatrz się może w aporty pływające(tylko one dość delikatne :mad:) u mnie super zabawa ale prują się szybko[/quote] narazie się piłeczkujemy coby kundlica o patyczkach zapomniała :evil_lol: później pomysle o jakims sprzecie pływajacym :p wczoraj Mumin polamal dysk jakims kolesiom, ktorzy rzucali go sobie pod blokiem :shake: zamiast poczekac az pies przejdzie rzucili - zeby pies nie zlapal w leb bym dostala :shake:
-
[quote name='Apbt_sól']na wszystko przyjdzie pora ;] sie mumin rozwinie to bedzie hulał ;)[/quote] póki co ciągle ktoś mi PO MOIM a jak! temacie hula :evil_lol: tytuł znowu sam się zmienił :evil_lol: szkoda tylko, że ten talerz nie pływa, wtedy mogłabym się już z nią bawić w wodzie nim a tak Mumia juz jedno nurkowanie zaliczyla :evil_lol:
-
z oddawaniem patyka od wczoraj prodziłam już sobie, mianowicie zamieniłam go na pilkę :evil_lol: ciotka świetne skoki tak moj Mumin długo jeszcze nie będzie umiał :oops:
-
czy nasza przesyłka do Was doszła?