[quote name='agnethka']znalazłam 3 staffiki, ale nie pamiętam jak się nazywają - może sobie jeszcze przypomnę jak obejrzę moje foty - to powiem ich imiona ;)[/quote]
Ja nie widzę o którego chodziło Ci że to Manta :shake: Możesz dać link do tej foty ?
[URL]http://farm4.static.flickr.com/3081/2706902910_f0f4116c63_s.jpg[/URL] - czy to nie jest Maya ? Mi się wydaje że na 99% tak.
Silver Cross CHROME HEART
[URL]http://farm4.static.flickr.com/3278/2706087959_a15fe3376a_s.jpg[/URL] - Bella Black Sortis (?)
Reszty nie rozpoznaję , biala too na pewno jak powiedziała agnethka Ice Patrole :)