Wchodzisz na [URL="http://www.youtube.com"]www.youtube.com[/URL]
"zarejestruj się" - tam zakładasz konto .
Jak już masz konto , robisz "prześlij film" . Nie pamiętam tylko po jakim czasie od założenia konta , można wgywać filmiki .
Jak jużfilm się załaduje , kopiujesz link , i wstawiasz na forum.
Jakby okazało się , że trzeba dość długi czas czekać na to aby wgać filmik, jeśli bys chciała , możesz przesłać mi mailem (w folderze zip'owym" ) i ja mogę załadować do siebie na konto ..;)