Co prawda nie mam świeżych zdjęć , tylko zaległe ale jeszcze ich nie było ;-)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/75/0b6c48ecb6ba6365.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/71/af056f86b1468d23.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/71/4353906e49752ac6.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/75/7683771e0ab78d98.jpg[/IMG][/URL]
Ja niestety (albo raczej na szczęście :diabloti: ) żadnego nie poznałam ..
Obracałam się w towarzystwie Polaków , bo ich tam nie brakuje :evil_lol:
Zdjęcia autorstwa mojej siostry :
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/74/9affdd0d81491543.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/71/300370bc8ea249d7.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/75/3fd0bb659b4471d6.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/74/0a11ad55c00b7513.jpg[/IMG][/URL]
Byłam , jestem .. :diabloti:
Irlandzkie chłopaki , to pozostawię bez komantarza :evil_lol:
Jak się uda , to może potem wrzucę jakieś Irlandzkie widoki .
W Bialymstoku to mnie napewno nie bedzie , bo do Bialego to ja drogie panie mam 800km w jedna strone .. :roll:
A w ogole to po co mialabym tam jechac ? :eviltong:
Nie dziwię się , że Wam się nie podobało - jak ja na swojej pierwszej wystawie , też zastałabym coś takiego .. no to .. :mad:
Ale myslę że nie ma się co zniechęcać.
Zdjęcia bardzo urocze :cool3:
Ale jej prawdziwe oblicze , nadal jest takie :diabloti: (kopnięty świrosław :loveu:):
[IMG]http://images50.fotosik.pl/65/7f2b18555e1cbf4c.jpg[/IMG]
[IMG]http://images41.fotosik.pl/61/6c916166de868e45.jpg[/IMG]
[IMG]http://images49.fotosik.pl/65/88a0b80e73e931e5.jpg[/IMG]
[IMG]http://images46.fotosik.pl/65/6944cccd8e7c6bfc.jpg[/IMG]
[IMG]http://images41.fotosik.pl/61/32fe82b4ca8bed5b.jpg[/IMG]
Dziękujemy .
Dziś moja dziewczynka kończy 20 miesięcy :razz:
W tej oto fazie wiekowej , wygląda tak :
[IMG]http://images47.fotosik.pl/65/a2f58cdb651ce517.jpg[/IMG]
:loveu:
[IMG]http://images41.fotosik.pl/61/8291ba63812adbb7.jpg[/IMG]
[IMG]http://images42.fotosik.pl/61/49c11ef44adab738.jpg[/IMG]
[IMG]http://images49.fotosik.pl/65/afc9f0481125e199.jpg[/IMG]
[IMG]http://images47.fotosik.pl/65/dae23b7ff8fec572.jpg[/IMG]