[quote name='panbazyl']właśnie, dlaczego? Umowa jest umową nieważne z kim podpisana. Ma moc prawną i juz. A stowarzyszenie? Dlaczego komplikować życie psiej istoty. I lidzkiej która moze zechce psice przygarnąć.[/QUOTE]
Wyczytałam tak z pierwszego postu , wola kierownika .