Cześć , dowiedziałam sie ostatnio ,że osoby z mojego osiedla oddali psa do was , ma na imię Roki , ma ogonek obdarty , taki kudłacz rudy z długimi włosami , na moje pytanie gdzie Roki , stwierdzili ,że tam mu będzie dobrze ,a zresztą on jest stary i chory . Możecie mi wkleić zdjęcia ? Jeżeli wiecie o ,którego psa chodzi . to było jakiś tydzień temu .