[quote name='zerduszko']Posłałam Ci na gg zapytanie o Mambę. Dalej zero zainteresowania?[/QUOTE]
[I]Wiem wiem - dzięki!
Zaraz będę pisała do tej Pani.
No niestety zainteresowanie zerowe.
Ani jednego tel.
Ani jednego maila.[/I]
[quote name='bora1']no ba, wiesz jak jej tu dobrze, spi z nami w łóżku, zjada moim sukom z miski hehe zyc nie umierac[/QUOTE]
[I]I rozumię,że One Jej na to pozwalają?
A jak to pierwsze maleństwo.[/I]
[quote name='bora1']no ba, wiesz jak jej tu dobrze, spi z nami w łóżku, zjada moim sukom z miski hehe zyc nie umierac[/QUOTE]
[I]I rozumię,że One Jej na to pozwalają?
A jak to pierwsze maleństwo.[/I]
[quote name='bakusiowa']Zrobiłam dzisiaj Kubulkowi wyróżnione na tablicy. Dałam na Bielsko-Biała.Może zmienić na Kraków? Może jako pierwsze dać inne zdjęcie? Gumtree ma na Kraków.
[URL]http://tablica.pl/oferta/kubus-mega-przytulak-do-kochania-IDDcDL.html[/URL][/QUOTE]
[I]Bardzo dziękuję :modla:[/I]
Czy Ikar nie jest podobny do Tiarki?
http://www.dogomania.pl/threads/220755-Przera%C5%BCony-skrzywdzony-nieufny...-IKAR.-Bardzo-prosz%C4%99-o-pomoc-dla-Niego!
[quote name='beta ata']O, ludzie, Klaudio! Ty to masz potencjał ;-) do załamywania mnie! ;-) Kurczę, następny biedaczek! Chyba Roszpunka kiedyś napisała po kolejnym dramacie: "To ja idę oszaleć"...
No, to ja idę oszaleć :-(
Wiem... Wiem...
Dramat...
[quote name='terra']Wobec braku odpowiedzi, założyłam wątek na miau, jeśli zdublowałam, to poproszę o zamknięcie.
[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=137786[/url][/QUOTE]
[I]Bardzo dziękuję :modla:[/I]
[quote name='tamb']Tylko bardzo proszę, na tel nr 500346797 i maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
[I]Tego numeru nie miałam - będę podawała ten.[/I]