-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
>>>Szariczek już nie cierpi, odszedł spokojnie...<<<
Klaudus__ replied to Olena84's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gdzie te domki dla tych bezdomniaków... :roll: -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam z rana, ale cisza przerażająca tu jest... -
Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
[I]Miałam tel o Kubusia. Przekierowałam do tamb. Zobaczymy ;)[/I] -
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Piękne allegro ! Na pewno tel się rozdzwoni![/I] -
[quote name='__Lara']Od dzisiaj obowiązuje zakaz sprzedaży szczeniąt na targach, ciekawe jak wyglada obecnie sytuacja.... Jasne. Już jednego gościa z szczeniakami w kartonie pogoniłam... A to ostatnie zdjęcia Naszego Kazia...
-
Zenuś za TM - dług pozostał...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o jak dobrze,że nasza Pani Skarbnik wróciła. Jak dobrze :) -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
Klaudus__ replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[I]Miałam bardzo obiecujący tel. w sprawie Rysia! Trzymajcie kciukasy![/I] -
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Jaka Ona piękna na tych zdjęciach!! Tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikuuuuuuuuuuuuuuuuniaaaaaaa :)[/I] -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='zuzlikowa'] Jeśli psiak jest mniejszy niż benek, to może warto szukać mu dt? Zdecydowanie mniejszy. -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciut mniejszy niż ONek. Bynajmniej tak sądzę. Ciężko mi powiedzieć dokładnie. Ale gabarytami bym do ONka porównała. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Ikar... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/544/3744f82a87f5b43emed.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/220755-Przera%C5%BCony-skrzywdzony-nieufny...-IKAR.-Bardzo-prosz%C4%99-o-pomoc-dla-Niego!?p=18355811#post18355811[/url][/I] -
[FONT=Comic Sans MS]Dnia 12,11,2012 Iki wrócił z DS do hotelu. Właścicielka zamknęła Go na 14 dni i... - sobie wyjechała. Z asystą policji i Straży Miejskiej oraz z POMOCĄ ANETY ,Ikar został odebrany. Znów złamano Mu serce... Ale wrócił tam, gdzie czuje się jak w domu. Ikara poznałam kilka dni temu. To duży pies przerażony życiem... Leży w budzie i tylko zerka. Nie daje się dotknąć. Boi się dotyku człowieka. Wiem,że to chłopak,bo raz udało mi się smakołykiem wywabić Go z budy. Niestety nie wiem w jakim wieku. Może coś Go boli i dlatego tak bardzo się boi? Nie wiem... Nie sądzę,żeby nadawał się do adopcji. Hotel i praca nad nim... Musi poczuć się bezpiecznie... Strasznie mi Go żal... Tak strasznie boli mnie strach przed człowiekiem w oczach zwierzaka... On taki strach ma. Chciałam Go pogłaskać - nie warczał. Nie kłapał zębami. Tylko robił strasznie gwałtowne ruchy. Może i Wam nie będzie obojętny Jego los... Kontakt: tel: 785 549 189 mail: [email protected] [/FONT]
-
[I]Kompletny koszmar![/I]
-
Dziadziuś Filek już bez bólu za TM... [*]
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='iwoniam']Klaudus_ trzymamy kciuki za maluszka.. Bardzo... Bardzo... Dziękuję! -
Dziadziuś Filek już bez bólu za TM... [*]
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zakupiłam podkłady chłonne, dzisiaj pojadę je zawieźć. Bo słyszałam,że chłopak popuszcza. Niestety nadal nie je. Może coś więcej się dowiem dzisiaj. Oby było chociaż troszeczkę lepiej... -
Labkowaty biszkopt Dyzio ma wspaniały DOM!!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='bora1']on ma allegro? jak nie to mu zrobie[/QUOTE] [I]Chyba nie ma. Ja nie potrafię robić, bo dupa jestem :roll:[/I]