Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. [I]Zrobiłam Maćkowi ogłoszenia na staruszkowych stronach. Może ktoś się zakocha?[/I]
  2. Gdzie te domki dla tych bezdomniaków... :roll:
  3. [quote name='paulinken']Ciocia, kasę dostajesz?[/QUOTE] [I]Krecik jest regularnie opłacany przez Przystań Ocalenie. [/I]
  4. Zaglądam z rana, ale cisza przerażająca tu jest...
  5. [I]Co tu taka cisza?? Dzisiaj wypocę tekst ogłoszeniowy. Obiecuję! Zerkniecie do Ikara?? [url]http://www.dogomania.pl/threads/220755-Przera%C5%BCony-skrzywdzony-nieufny...-IKAR.-Bardzo-prosz%C4%99-o-pomoc-dla-Niego[/url]![/I]
  6. [I]Miałam tel o Kubusia. Przekierowałam do tamb. Zobaczymy ;)[/I]
  7. [I]Piękne allegro ! Na pewno tel się rozdzwoni![/I]
  8. [quote name='__Lara']Od dzisiaj obowiązuje zakaz sprzedaży szczeniąt na targach, ciekawe jak wyglada obecnie sytuacja.... Jasne. Już jednego gościa z szczeniakami w kartonie pogoniłam... A to ostatnie zdjęcia Naszego Kazia...
  9. o jak dobrze,że nasza Pani Skarbnik wróciła. Jak dobrze :)
  10. [quote name='__Lara']Postaram się im na dniach allegro chociaż zrobić.[/QUOTE] [I]Bardzo dziękuję :modla:[/I]
  11. [I]Miałam bardzo obiecujący tel. w sprawie Rysia! Trzymajcie kciukasy![/I]
  12. [I]Jaka Ona piękna na tych zdjęciach!! Tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikuuuuuuuuuuuuuuuuniaaaaaaa :)[/I]
  13. [I]Przede wszystkim trzeba z dziewczynami porozmawiać.[/I]
  14. [quote name='zuzlikowa'] Jeśli psiak jest mniejszy niż benek, to może warto szukać mu dt? Zdecydowanie mniejszy.
  15. Ciut mniejszy niż ONek. Bynajmniej tak sądzę. Ciężko mi powiedzieć dokładnie. Ale gabarytami bym do ONka porównała.
  16. [quote name='Drzagodha']Pepuś już bez jajeczek, dochodzi do siebie w lecznicy ;) Został już również zaczipowany.[/QUOTE] [I]Bezjajeczny Pepe :) Hyhy :lol: [/I]
  17. [quote name='diana79']ja mogę pomóc w ogłoszeniach tylko potrzebuję tekstu do ogłoszeń[/QUOTE] [I]Postaram się coś wypocić... Ale wieczorem. I nie obraziłabym się jak ktoś coś wymyśli :P Bo ja to kiepska w te klocki jestem ... :roll:[/I]
  18. [I]Ikar... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/544/3744f82a87f5b43emed.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/220755-Przera%C5%BCony-skrzywdzony-nieufny...-IKAR.-Bardzo-prosz%C4%99-o-pomoc-dla-Niego!?p=18355811#post18355811[/url][/I]
  19. [FONT=Comic Sans MS]Dnia 12,11,2012 Iki wrócił z DS do hotelu. Właścicielka zamknęła Go na 14 dni i... - sobie wyjechała. Z asystą policji i Straży Miejskiej oraz z POMOCĄ ANETY ,Ikar został odebrany. Znów złamano Mu serce... Ale wrócił tam, gdzie czuje się jak w domu. Ikara poznałam kilka dni temu. To duży pies przerażony życiem... Leży w budzie i tylko zerka. Nie daje się dotknąć. Boi się dotyku człowieka. Wiem,że to chłopak,bo raz udało mi się smakołykiem wywabić Go z budy. Niestety nie wiem w jakim wieku. Może coś Go boli i dlatego tak bardzo się boi? Nie wiem... Nie sądzę,żeby nadawał się do adopcji. Hotel i praca nad nim... Musi poczuć się bezpiecznie... Strasznie mi Go żal... Tak strasznie boli mnie strach przed człowiekiem w oczach zwierzaka... On taki strach ma. Chciałam Go pogłaskać - nie warczał. Nie kłapał zębami. Tylko robił strasznie gwałtowne ruchy. Może i Wam nie będzie obojętny Jego los... Kontakt: tel: 785 549 189 mail: [email protected] [/FONT]
  20. [I]Kompletny koszmar![/I]
  21. [I]Jest szansa na dt dla suni!! W Piasecznie. Trzeba znaleźć transport.[/I]
  22. [quote name='iwoniam']Klaudus_ trzymamy kciuki za maluszka.. Bardzo... Bardzo... Dziękuję!
  23. Zakupiłam podkłady chłonne, dzisiaj pojadę je zawieźć. Bo słyszałam,że chłopak popuszcza. Niestety nadal nie je. Może coś więcej się dowiem dzisiaj. Oby było chociaż troszeczkę lepiej...
  24. [quote name='bora1']on ma allegro? jak nie to mu zrobie[/QUOTE] [I]Chyba nie ma. Ja nie potrafię robić, bo dupa jestem :roll:[/I]
  25. [I]Ale wieści! Może ta moja sunia do tej Łodzi jednak pojedzie :) Wia podaj maila podeślę Ci umowę adopcyjną. Dasz radę pstryknąć jakieś fotki?? Mam nadzieję,że będzie szczęśliwa!! :Cool!:[/I]
×
×
  • Create New...