[I]Wilczka Skarbnikiem zostanie AtaO :modla: dziękuję Beatko...
ASIA54 - bardzo,bardzo,bardzo dziękujemy!!
Nie mam słów które wyraziłby moją wdzięczność!! :Rose:
Chciałabym podziękować wszystkim którzy zaangażowali się w pomoc Wilczkowi.
Beata i Wojtek - zapomniałam Wam z całego serca podziękować za to,że bez dyskusji i pytania o nic woziliście Wilczka...
A na wodę nie jeździcie...
DZIĘKUJĘ![/I]